Neler Yeni

65 OBP kaç bin geri atar?

kineist

80+
OBP 65 sayısaldan gireceğim kaç bin geri atar? Örneğin 20 bin, 30 bin, 40 bin sıralamada şu kadar atar gibi örnekler verebilirsiniz. Daha ilk konulardayım ve sınava 6 ay kaldı 2023 sınavına gireceğim istediğim sıralama olmazsa zaten mezuna kalıp çalışırım ama yaşım 22 olacak ve askerlik tecilim 1 Ocak 2024'te bitiyor yani mezuna bırakırsam sınavdan 6 ay önce kaçağa düşmüş oluyorum. Kaçak halde 6 ay boyunca sabredip sınava girip istediğim üniversiteye yerleştiğimde tecil ettirebilir miyim? Yoksa mecbur açıktan bir bölüm seçip kırık OBP durumunu göze alıp sınava çalışmak mı gerekiyor?

Can...

80+ Platinum
OBP 65 sayısaldan gireceğim kaç bin geri atar? Örneğin 20 bin, 30 bin, 40 bin sıralamada şu kadar atar gibi örnekler verebilirsiniz. Daha ilk konulardayım ve sınava 6 ay kaldı 2023 sınavına gireceğim istediğim sıralama olmazsa zaten mezuna kalıp çalışırım ama yaşım 22 olacak ve askerlik tecilim 1 Ocak 2024'te bitiyor yani mezuna bırakırsam sınavdan 6 ay önce kaçağa düşmüş oluyorum. Kaçak halde 6 ay boyunca sabredip sınava girip istediğim üniversiteye yerleştiğimde tecil ettirebilir miyim? Yoksa mecbur açıktan bir bölüm seçip kırık OBP durumunu göze alıp sınava çalışmak mı gerekiyor?
Knk benimde bir sorum var sana ben şimdi üniversiteyi bırakıyorum tecil oldu şuan ne zamana kadar müsaade var ünv dondurmamam lazım bir süre işlerim var önemli veya direkt kayıt sildirsem ne kadar süre tanıyorlar bana askere çağırmak için bu arada benim de o civarlar di obp puanda 230 1500 m sıralama yapmıştım yanlışım yoksa pek ders takmıyor dum fazlasını alırsın konular yetişirse

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Emir Şahbaz
Beni sözelde 15 bin kadar geri atmıştı 63 obp sayisali bilmem ama

Rulep

80+ Gold
Yığılma olmaması lazım 2021 YKS 59 obp ile 2300 sıralama 6k ya atmış 2022 de bunu yapsa baya geri atar

Top Bottom