Neler Yeni

Yardım 6gb ram var 4gb gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağrı KARAKAŞ
Bilgisayarımda foxconn g41mxe anakartı ve pentium(R) dual core CPU E6600 var.
Bilgisayarımda 2gb ram vardı 4gb daha aldım. 6gb ram olmasına rağmen 4gb gözüküyordu ama bilgisayarım 32bit olduğu için sorun ondan kaynaklı diye düşündüm ve bilgisayarımı 64bit e yükselttim ama sorun devam ediyor ve CPU Z programından baktığımda ram lerim 2 2 gözüküyor. Bu işlerden anlayan biri bana yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Bitle alakası yok kardeşim slota bak slot bozuk olabilir ramleri yer değiştir öyle dene silgiyle pinleri dikkatlice silip tekrar takın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
emirhan Demirtaş
Bitle alakası yok kardeşim slota bak slot bozuk olabilir ramleri yer değiştir öyle dene silgiyle pinleri dikkatlice silip tekrar takın.
32 Bit sistemlerde 4gb üstü ramlerde mimariden dolayı bellegi kullanamaz 64 bit 4gb üstü ramler için 4gb altı 32 bit

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağrı KARAKAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler ama slot bozuk olsa birini hiç görmezmiydi ve ben 32bit işletim sisteminde en fazla 4gb ram gördüğünü sanıyordum yanlış biliyorda olabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,867
Üyeler
155,006
Son üye
Ydesign
Top Bottom