Neler Yeni

7 yıllık emektar olan pcmin durumu nasıl sizce

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
ssd var samsung 980 evo
Ozaman termal macun yenileyin birde 8 gb ram takın 16 gb yapın temiz format atın performans ayarlarını yapın olmazsa ekran kartını güvenilir bir bilgisayarciya bakımını yaptır termal macununu felan değiştir kurumuştur kesin

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Kaan
evet çok fps drop oyun kasıyor diye 1 hafta önce yaptım ama hiç bir şey değişmedi
format atın bi temiz o dediğiniz fpsler imkansız o sistemde dediğim gibi daha düşük sistemde cs 300 üstü valo 200üstü rahat alıyordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
kenar yumuşatma gibi bir sürü ayar var bulup kapayın onları.
yaptım hocam teker teker unloust fps artırmada yaptım :ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozaman termal macun yenileyin birde 8 gb ram takın 16 gb yapın temiz format atın performans ayarlarını yapın olmazsa ekran kartını güvenilir bir bilgisayarciya bakımını yaptır termal macununu felan değiştir kurumuştur kesin
16 gb ram var

format atın bi temiz o dediğiniz fpsler imkansız o sistemde dediğim gibi daha düşük sistemde cs 300 üstü valo 200üstü rahat alıyordum
hocam peki size bir soru doğum günüm yaklaşıyor karnemde temiz takdir pederden pc isteyeyim mi istemeyemim mi durumumuz iyi aile olarak

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Miraç çevik
hocam benim takıldığım noktada şu 240hz monitör var 240 fps alamıyorum hiç ben ona biraz takıldım bide cs 2 çıkacak valoda 90 fps görüyorsa cs2 de ne olcak
8 GB daha tam takarsan çok rahatlar 90 görüyorsan 140 olur ama 240 zor ancak işlemciyi fln yenilenen lazım

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,391
İsim
Kaan
yaptım hocam teker teker unloust fps artırmada yaptım :ROFLMAO:

16 gb ram var

hocam peki size bir soru doğum günüm yaklaşıyor karnemde temiz takdir pederden pc isteyeyim mi istemeyemim mi durumumuz iyi aile olarak
durumunuz iyi ise yakın zamanda alın zatende o sistemde büyük sıkıntı var almanız gereken fps in yarısını bile almıyorsunuz

Top Bottom