Neler Yeni

700 lira civarı klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Reşit Akalın
Başlıkta olduğu gibi. Aliexpress veya temu olmayacak şekilde klavye önerir misiniz?. Bütçe 700 civarı biraz arttırabilirim ama fazla çıkamam

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Reşit Akalın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aliexpress ten gönder bir bakayım o zaman. Ben bikere kulaklık söylemeye çalıştım tws göndermediiler ama iade alabildim

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
mekanik olup olmadıgını bilemem mekanik yazıyor diğer tkl mekanik bende beyazı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpress ten gönder bir bakayım o zaman. Ben bikere kulaklık söylemeye çalıştım tws göndermediiler ama iade alabildim
tüm kulaklıklar neredeyse tws dir nasıl gelmedi (True Wireless Stereo)

mavisi indirimde maalesef çok iyi marka

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Reşit Akalın
mekanik olup olmadıgını bilemem mekanik yazıyor diğer tkl mekanik bende beyazı var

tüm kulaklıklar neredeyse tws dir nasıl gelmedi (True Wireless Stereo)
Tws yani bluetooth kulak içi. Bir indirim vardı onu kullanmak istiyordum ama kullandığım için göndermiyorlar dı

Hocam numpad lazım ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
Tws yani bluetooth kulak içi. Bir indirim vardı onu kullanmak istiyordum ama kullandığım için göndermiyorlar dı

Hocam numpad lazım ya
ha doğru kusura bakma

kankam aradığın kriterde numpadli bir klavye yok haberin olsun var ama mekanik hisli mekanik değil paraya değmez 2 yıla tuşları soyulur çatlar bişeler olur

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Sercan SAYİT
Aliexpress'e güvenemeyecek bir şey yok, burada yüzlerce kişi alıyor. Kafanızın dikine giderseniz ülke içi alışverişte ancak dandik bir ürüne kalırsınız.

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ali
Aliexpress'e güvenemeyecek bir şey yok, burada yüzlerce kişi alıyor. Kafanızın dikine giderseniz ülke içi alışverişte ancak dandik bir ürüne kalırsınız.
Arkadaş adam doğru düzgün bir kriter bile belirtmemiş, onlarca kişi yardım ediyor; yarım saat uğraşıp her özelliğini belirttiğim konuya bir kişi gelip bir cevap dahi yazmıyor. Şaşılacak iştir yahu...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,312
Üyeler
151,205
Son üye
newplayer68
Top Bottom