Neler Yeni

7000 bin TL 2k monitör tavsiyesi

eko teko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
yiğit darılmaz
Ne kadar fark var reis pivot özelliğine pek ihtiyacım yok

1.07mr monitör hiç kullanmadığım için ne desem yalan olur ama stant özellikleri pek lazım değilse 1.07mr renk olanı tercih etmenizde fayda var. Tabi stok bulabilirseniz çünkü attığımda vardı şimdi yok :(
İnşallah tekrar gelir hocam başka modellerde indirim olursa nasıl takip edebilirim

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,300
İsim
bilo
Discord
b1l0
İnşallah tekrar gelir hocam başka modellerde indirim olursa nasıl takip edebilirim
Attığım linkte e posta adresinizi girip gelince haber ver şeklinde mail alabiliyorsunuz, onun dışında genel olarak sürekli takipte kalmak gerekiyor. Bu fiyatta çok bi seçenek yok IPS istiyorsanız.

eko teko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
yiğit darılmaz
Attığım linkte e posta adresinizi girip gelince haber ver şeklinde mail alabiliyorsunuz, onun dışında genel olarak sürekli takipte kalmak gerekiyor. Bu fiyatta çok bi seçenek yok IPS istiyorsanız.
Anladım hocam bir süre beklerim eğer güzel bir indirim olmazsa attığınız modeli alırım tabi onada zam gelmezse

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,300
İsim
bilo
Discord
b1l0

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
ahmet er
  • Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

code_43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
kazım kandemir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk attığım 1.07 milyar renk stant özelliksiz.
Bu 16.7 milyon renk stant özellikli.
hazır burdayken bir soru sorayım ekstra konu açmayayım bende 1080p 165hz 1 ms gigabyte monitör var genelde oyun oynuyorum ekstra 10bin verilip 2K monitöre geçmeye değer mi ?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,300
İsim
bilo
Discord
b1l0
hazır burdayken bir soru sorayım ekstra konu açmayayım bende 1080p 165hz 1 ms gigabyte monitör var genelde oyun oynuyorum ekstra 10bin verilip 2K monitöre geçmeye değer mi ?
Bunun için ayrı konu açman daha iyi olur çünkü sistemini, istediğin monitörü, elindekini kaçtan satıp ne kadar ekleyeceğini, değip değmeceğini falan hepsinin yazılması gerekir. Arkadaşın konusunu sabote etmeyelim :)

code_43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
kazım kandemir
Bunun için ayrı konu açman daha iyi olur çünkü sistemini, istediğin monitörü, elindekini kaçtan satıp ne kadar ekleyeceğini, değip değmeceğini falan hepsinin yazılması gerekir. Arkadaşın konusunu sabote etmeyelim :)
bu şekilde düşünmemiştim arkadaşın hakkına girdik helal etsin kusura bakmasın

• Muhteşem
Reaksiyonlar: B1L0

eko teko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
yiğit darılmaz
bu şekilde düşünmemiştim arkadaşın hakkına girdik helal etsin kusura bakmasın
helal olsun kardeşim sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhabalar asus vg27aqz modelini tercih edebilirsiniz 2k ıps 165 hz 1 ms pivot özellikli bir ürün vatandan alımlarda ölü piksel testi var değerlendirebilirsin

hocam beğendiğim monitörlerde indirim olmazsa bu mönitörü alacağım

eko teko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
yiğit darılmaz
hocam
VX2705-2KP-MHD 27 inç 2K 144Hz QHD Oyuncu Monitörü İlan No: 1088104647
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...2k-144hz-qhd-oyuncu-monitoru-1088104647/detay böyle bir monitör beğendim 2. el sizce alınır mı pazarlıkla belki daha ucuza çekebilirim

Top Bottom