Neler Yeni

7000₺ Sıfır Direksiyon seti önerisi

Wegass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
Bütçe
7000
En fazla 7000₺ olacak şekilde direksiyon seti onerir misiniz? Vites olmasına gerek yok o sonra da alınır. Başlıkta yazdıgım gibi sıfır almayı düşünüyorum. Sarı siteye baktım g29 en düşük 10kdan başlıyor sıfırın vitessiz hali 13k. Hem de o fiyata direksiyon seti bana fazla geliyor.
Aklımda bu fiyata v902 veya speed w20 var sizce alınır mı?
Önerilerinizi bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mirac Can KORUYAN
Hocam ikisinide almayın. Bütçeniz 7000tl ise mecburen ikince ele gidecekseniz çünkü sorduğunuz iki direksiyonda bir logitech veyahut thrusmater yanında çöp. Bu bütçe ile thrusmaster bulamazsınız belki ama logitech g27 veyahut g29 u ikince elde bulabilirsiniz

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Sadettin Y
ben 5 gün önce 5kya g27 aldım hcam vites cart curt icinde. sıfır rampage alacagıma logitech alaytım dedim ve bence iyi yapmısım. Ayrıca vites snradan alınır dediginde debriyajsız set alırsan vites keyifsiz olur bence.

Wegass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 5 gün önce 5kya g27 aldım hcam vites cart curt icinde. sıfır rampage alacagıma logitech alaytım dedim ve bence iyi yapmısım. Ayrıca vites snradan alınır dediginde debriyajsız set alırsan vites keyifsiz olur bence.
Bı kaç gün önce baktımda konumumda satan biri var oda cevap vermiyo. Param güvende ilede satan yok hiç.O yüzden malesef rampage ürünlerine düştüm şuan. Zaten idarelik olsa yeter 1 sene sonra staj, 2 sene sonra üniversitesi var çokta iyi olmasına gerek yok.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Sadettin Y
Bı kaç gün önce baktımda konumumda satan biri var oda cevap vermiyo. Param güvende ilede satan yok hiç.O yüzden malesef rampage ürünlerine düştüm şuan. Zaten idarelik olsa yeter 1 sene sonra staj, 2 sene sonra üniversitesi var çokta iyi olmasına gerek yok.
yer neresi hcam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
atakan akman
Bütçenizi çıkartabilirseniz 16k'ya t300rs gt + th8a vites setini param güvende ile gönderebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
7k'ya nasıl g29 bulunamaz ya. İkinci el satıyorlar birde. Zaten bozuktu piyasa içinden geçmeye devam ediyorlar.

Wegass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet
Geçen yıl arkadaşla bakmıştım. Bu fiyatlar gerçekten abartı. Sıfır alsan daha mantıklı valla.
Valla sıfır almak herkes isterde her şey pahalı g29 sıfır alacağıma ekran kartını yukseltirim daha. İkinci el bulamazsam uyguna büyük ihtimal v902 yada speed w20 alcam

Awaxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Deniz Ayaz Ocak
2 el t150 pro ayda düz t150 baak bilsiniz

Top Bottom