Neler Yeni

7000 tl bütçe ile monitör

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
Bütçe
7300
Elimde HP Victus 15 fa1008nt laptop var . 144 hz 1920x1080p ekranı var. Monitöre bağlamak istiyorum ama yırtılma veya fps sorunu ya da başka sorunlar olur mu bilmiyorum bir sormak istedim. Gsync Freesync muhabbetini tam anlamıyorum açıklayarak öneri yaparsanız sevinirim.
Aklımda şu an linklerdeki monitörler var. Benim laptop 144 hz bu monitörler daha yüksek herhangi bir sıkıntı yaratır mı ?
Daha iyi f/p varsa önerilerinizi bekliyorum.

Ben büyük monitör istiyorum o yüzden 27 inchden aşşağı atmazsanız sevinirim ve curved olursa çok iyi olur. Ayrıca bu monitörlerden kullanan varsa herhangi bir sıkıntısı var mı onu da yazarsanız sevinirim

BÜTÇE ŞU AN 7300 BU CASPER MONİTÖRÜ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN AMA ARTABİLİR.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er

miktwa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Utku Genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhabalar hocam asus ıps 180 hz 1 ms tuf modelini değerlendirebilirsin

hocam farkı nedir panellerin arasında ve bu hz değerlerinde çalıştırınca yırtılma yaşanacak mı bilginiz var mı?

enest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes Talha Baysan
hocam farkı nedir panellerin arasında ve bu hz değerlerinde çalıştırınca yırtılma yaşanacak mı bilginiz var mı?
excalibur larda çok ghosting var. IPS paneller VA panellerden daha iyi. Renkleri daha canlı veriyorlar

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er
ıps paneller renk değerleri gerçeğe yakın değerleri verir izleme açısı yüksek panellerdir

Top Bottom