Neler Yeni

Yardım 7000 TL bütçeyle telefon önerisi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar merhabalar telefon almayı düşünüyorum bütçem 7000 TL. Aradığım özelliklerde öyle çok oyun performansı aramıyorum pubg yüksekte falan oynıyım derdinde değilim. Uygulamalarda dolaşırken kasmasın kamerası iyi olsun benim için yeterli. 2. El almayacağım sıfır olacak ne kadar uygun olursa olsun 2. El düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Musa ÖZ
Arkadaşlar merhabalar telefon almayı düşünüyorum bütçem 7000 TL. Aradığım özelliklerde öyle çok oyun performansı aramıyorum PUBG yüksekte falan oynıyım derdinde değilim. Uygulamalarda dolaşırken kasmasın kamerası iyi olsun benim için yeterli. 2. El almayacağım sıfır olacak ne kadar uygun olursa olsun 2. El düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
8 gb ram note 10 s

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Serdar BULUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Serdar BULUT

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Serdar BULUT

Uwr00@

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Uğur Aslan
Arkadaşlar merhabalar telefon almayı düşünüyorum bütçem 7000 TL. Aradığım özelliklerde öyle çok oyun performansı aramıyorum PUBG yüksekte falan oynıyım derdinde değilim. Uygulamalarda dolaşırken kasmasın kamerası iyi olsun benim için yeterli. 2. El almayacağım sıfır olacak ne kadar uygun olursa olsun 2. El düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Kaçak sıfır telefonlar daha mantıklı hocam oneplus 9 şuan 8-9k arası ve gayet iyi kendim kullanıyorum

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Serdar BULUT
Kaçak sıfır telefonlar daha mantıklı hocam oneplus 9 şuan 8-9k arası ve gayet iyi kendim kullanıyorum
Yok hocam kaçak falan istemiyorum. İnternetten bilindik sitelerden almak istiyorum. Varsa öneriniz oralardan önerseniz daha iyi olur.

Uwr00@

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Uğur Aslan
Yok hocam kaçak falan istemiyorum. İnternetten bilindik sitelerden almak istiyorum. Varsa öneriniz oralardan önerseniz daha iyi olur.
Hocam ben kaçak aldım mardinden 3 günde sıkıntısız geldi kullanıyorum tabi güven problemi oluyor ama ucuz olduğu için daha çekici geliyor tabii ki siz bilirsiniz ama telefon fiyatları aldı başını gitti

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Semi kaan Çakır
NOTE 10S kesinlikle . bende 10 pro 8/128 var taş gibi telefon . 7 saat civarı ekran süresi alıyorum.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Hocam şimdi şöyle söyliyeyim yorumdaki arkadaßların dedikleri cihazlar o bütçeye biraz saçma kalır 7.5 kya n11 de note 11s var söyledikleri cihazlardan daha güzel cihazdır eğerki kamera diyecekseniz ve oyun fazla oynamam diyorsanız note 11s iyidir ama iphone 11 kamerası tarzı bi kamera beklemeyin. Ama işinizi baya bir görecektir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şimdi şöyle söyliyeyim yorumdaki arkadaßların dedikleri cihazlar o bütçeye biraz saçma kalır 7.5 kya n11 de note 11s var söyledikleri cihazlardan daha güzel cihazdır eğerki kamera diyecekseniz ve oyun fazla oynamam diyorsanız note 11s iyidir ama iphone 11 kamerası tarzı bi kamera beklemeyin. Ama işinizi baya bir görecektir
Cihaz bu bide general mobileye yaklaşmanızı tavsiye etmem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,509
Üyeler
157,962
Son üye
pacayy
Top Bottom