Neler Yeni

7000 TL pc toplama tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MUSTAFA YILMAZ
Selamunaleykum arkadaşlar ve forum sahibi Abdullah abi. Şimdi benim yaklaşık 7bin TL param var fakat nasıl bir bilgisayar toplayacağıma dair bir fikrim yok. Gta 5 forza horizon 4 vs vs oyunlarda kasmadan oynamak youtube videolarını sıkıntısız adobe ve ya farklı bir programda montajlamak istiyorum. Bu konuda hem siz değerli arkadaşlarımdan hemde Abdullah abimden yardim istiyorum. İnternette çok sayıda bilgisayar toplama videoları var aklıma yatkın olarak donanimarşiv 'ın bilgisayarları hoşuma gidiyor. Fakat youtube de farklı incehesapta farklı çıkıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Uzun oldu kusura bakmayın. İyi akşamlar

utkuversus

80+ Bronze
Monitör dahil mi acaba?

afducy

80+
Selamunaleykum arkadaşlar ve forum sahibi Abdullah abi. Şimdi benim yaklaşık 7bin TL param var fakat nasıl bir bilgisayar toplayacağıma dair bir fikrim yok. Gta 5 forza horizon 4 vs vs oyunlarda kasmadan oynamak youtube videolarını sıkıntısız adobe ve ya farklı bir programda montajlamak istiyorum. Bu konuda hem siz değerli arkadaşlarımdan hemde Abdullah abimden yardim istiyorum. İnternette çok sayıda bilgisayar toplama videoları var aklıma yatkın olarak donanimarşiv 'ın bilgisayarları hoşuma gidiyor. Fakat youtube de farklı incehesapta farklı çıkıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Uzun oldu kusura bakmayın. İyi akşamlar
Hocam detaylı sistem toplama videoları DA yt kanalında mevcut. Güncel kur fiyatları çok değişken olduğu için fiyatlar değişiklik gösteriyor olabilir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,605
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Başlığı düzenleyin.

saphary

80+
Konuyu başlıktan dolayı kilitleyebilirler. Kilitlerse 7000 TL Sistem Tavsiye diye konu aç.

GodlyPain

80+ Bronze
Amd Ryzen 5 3600
RX 5700 XT
B450
16 GB Ram

utkuversus

80+ Bronze
Monitör, en az sistem kadar önemlidir. Yine de isteğiniz doğrultusunda bir tavsiye de bulunacağım.
İşlemci YouTube ve Render vs. dediğiniz için yayın yapabileceğinizi de hesaba katarak, 8 çekirdeğinden faydalanmanız için 2700X koydum. Dilerseniz 3600 yapabilirsiniz.
sinerji.gen.tr
1585081148911.png

Top Bottom