Neler Yeni

7000 TL Toplama Sistem Önerisi

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı

Bazı sistemlerin vatan bilgisayar toplama yerinde aradaki fark verilerek parça değiştirilebildiğini duymuştum. Onu bir araştırın derim. Eğer öyle ise bu sisteme bir bakabilirsiniz. SSD - KASA - PSU değişmesi gerek. Ama ekran kartı ROG STRIX 2060.

godluci

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
god luci
Onların fiyatı aşırı uçtu. Belki zorlasanız bir kaç tane sistem bulabilirsiniz fakat o sistemlerin de bazı sorunlu parçaları olabilir.
unlostun pc sine baktım bu fiyatlara msi rx580 armor 8gb veriyor bu ekran kartı kötü mü mesela sunduğunuz ekran kartlarına göre?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı sistemlerin vatan bilgisayar toplama yerinde aradaki fark verilerek parça değiştirilebildiğini duymuştum. Onu bir araştırın derim. Eğer öyle ise bu sisteme bir bakabilirsiniz. SSD - KASA - PSU değişmesi gerek. Ama ekran kartı ROG STRIX 2060.
arayıp mı konuşacağız parçaları değişme konusunda

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
unlostun pc sine baktım bu fiyatlara msi rx580 armor 8gb veriyor bu ekran kartı kötü mü mesela sunduğunuz ekran kartlarına göre?
RX 580 1650S dengi iken ben RTX 2060 önerdim o da GTX 1660S'e bile 15 FPS fark attığı yerler oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arayıp mı konuşacağız parçaları değişme konusunda
Yani bir deneyin derim. Ben sadece öyle duydum tam emin değilim. Eğer öyle bir şey var - yok ise bana da söyleyin ben de merak ediyorum açıkçası :).

Top Bottom