Neler Yeni

70000 TL bütçe hazır veya toplama sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Eymen baktı
Arkadaşlar bütçemi daha fazla arttıramam ve ekran kartı olarak galax rtx 4070 süper veya Rx 7800 xt düşünüyorum anakartta en az 2 type c olmalı şimdiden teşekkür ederim

xTURANN

80+ Silver
Hocam toplama istiyorum teşekkür ederim ayrıca işlemci AMD olursa mutlu olurum tekrardan teşekkür ederim
Bu sitede sunulan sistem de toplama ? Kendileri üretmiyor ya hani ?

Ayrıca, kendin çok iyi kampanyalarla tek tek parça almadığın sürece, hazır sistem daima daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Eymen baktı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sitede sunulan sistem de toplama ? Kendileri üretmiyor ya hani ?

Ayrıca, kendin çok iyi kampanyalarla tek tek parça almadığın sürece, hazır sistem daima daha iyi.
Tamam kendim monte etmek istiyorum parçaları kasaya ayrıca AMD olsa biraz araştırcaktım ve site takıntım itopya ve gaming gen tr ye güveniyorum sadece neden diye sorarsanız bilmiyorum bazı araştırmalarımda onların iyi site olduğunu duydum

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
56kya 7700x 4070ti süper gamerock sistem var gamegarajda al geç bence işlemci 7800x3d yapıp. Ayrıca 360mm sıvı soğutma da dahil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kendim monte etmek istiyorum parçaları kasaya ayrıca AMD olsa biraz araştırcaktım ve site takıntım itopya ve gaming gen tr ye güveniyorum sadece neden diye sorarsanız bilmiyorum bazı araştırmalarımda onların iyi site olduğunu duydum
Gamze garaj dediklerinden 10x daha iyi.

xTURANN

80+ Silver
Araştırmaların kötüymüş demek ki. Bir siteye bağlı kalmak, yapabileceğin en kötü şeyler arasında.

Madem tek tek toplamak istiyorsun, istediğin parça hangi sitede daha ucuzsa oradan al. Mesela işlemci, senin bütçende ben olsam 7800x3d harici bir işlemci almazdım. Mesela bu işlemci, vatanda daha ucuzsa vatandan al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Eymen baktı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
56kya 7700x 4070ti süper gamerock sistem var gamegarajda al geç bence işlemci 7800x3d yapıp. Ayrıca 360mm sıvı soğutma da dahil

Gamze garaj dediklerinden 10x daha iyi.
Neden

Araştırmaların kötüymüş demek ki. Bir siteye bağlı kalmak, yapabileceğin en kötü şeyler arasında.

Madem tek tek toplamak istiyorsun, istediğin parça hangi sitede daha ucuzsa oradan al. Mesela işlemci, senin bütçende ben olsam 7800x3d harici bir işlemci almazdım. Mesela bu işlemci, vatanda daha ucuzsa vatandan al.
Teşekkür ederim hocam dediğiniz mantıklı aslında bende game garaja bakıyordum ama hazır sitemde kasalarda USB 3.2 yoktu baktıklarımda onun için o siteden baz geçtim

Top Bottom