Neler Yeni

7000tl ye bisiklet önerisi

Hasan344

80+ Gold
Bence 2. El almanız daha iyi olur. Bu bütçedeki sıfır bisikletlerin maşa,kadro veya aktarıcı kaliteleri düşük oluyor. Bulunduğunuz konumda çok sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşatmaz.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
bence 8'e 9' falan çıkarın bütçeyi bu bütçede düzgün bir şey bulamayabilirsiniz. Kron xc 75 hd var fakat Kron'a çok sıcak bakmıyorum. Carraro/Mosso falan bakabilirsin bütçeyi arttırıp.

Son düzenleme:

Rx6650xt aşığı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Metin
Bu fiyata güzel bisiklet yok 9k toplarsan Rockrider st530 var ama o kadar toplayamazsan 2. El Rockrider st530 veya 540 bak

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
kaan-şahin
Bu bütçede ya 2. el alıcaksınız ya da bütçeyi arttıracaksınız.

Concevt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Berkay Burak Çifci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyata güzel bisiklet yok 9k toplarsan Rockrider st530 var ama o kadar toplayamazsan 2. El Rockrider st530 veya 540 bak
maksimum 7.5 8 k ya çıkabiliyor arkadaşım ona göre sıfır bir şeyler öneririmisiniz

Rx6650xt aşığı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Metin
Bu fiyata güzel bisiklet yok 9k toplarsan Rockrider st530 var ama o kadar toplayamazsan 2. El Rockrider st530 veya 540
maksimum 7.5 8 k ya çıkabiliyor arkadaşım ona göre sıfır bir şeyler öneririmisiniz
Tamam işte st540 2.el alabilirsin kaliteli

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,625
İsim
göksel yurtcan

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
kaan-şahin
https://www.kronbisiklet.com.tr/xc100-29-mtb-erkek-m-disk-27-d.html
Bende bunun turuncusu var fena bisiklet değil ama sizin oralarda nasıl olur tam bilmiyorum. Ben bununla hafif taşlı/orta büyük taşlı patikalardan geçmiştim çok sorun olmamıştı.

(Bisiklet hakkında çok bilgim yok sadece kendi kullandığımdan yaşadıklarımı söylüyorum.)

Concevt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Berkay Burak Çifci
Bence 2. El almanız daha iyi olur. Bu bütçedeki sıfır bisikletlerin maşa,kadro veya aktarıcı kaliteleri düşük oluyor. Bulunduğunuz konumda çok sağlıklı bir sürüş deneyimi yaşatmaz.

Bu iyi değilmidir benim 2012 den kalma guardion castello dağ bisikletimde de shimano parçaları var ne kırıldı ne de bir sorun yaşandı doğru düzgün bakım falan da yapmıyom

Hasan344

80+ Gold

Bu iyi değilmidir benim 2012 den kalma guardion castello dağ bisikletimde de shimano parçaları var ne kırıldı ne de bir sorun yaşandı doğru düzgün bakım falan da yapmıyom
Shimano iyi zaten ama en ucuz ve giriş seviyesi olanları kullanıyorlar. Ve masaları falan çok ince bu bisikletlerin.
Ordu'da kullanacağınız için dedim.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,625
İsim
göksel yurtcan

hocam bu bisikletlerle sizin guardion cassettelo arasında dağlar var muhtemelen sizin bisiklette acera/alivio/deore setlerinde birisi var ama bu paraya alacağınız bisikletlerde lanet olası tourney yani giriş seviyesinin altı setler var shimano nasıl satıyor anlam veremiyorum tekelleşme için çıkarılmış saçma sapan ekipmanlar 2.elde çok temiz acera/alivio bulunabilir onlardan birini alın hocam yoksa tourney bakım falan dinlemiyor o kadar dandikki illaki sıkıntı oluyor ben kendin yıllarca her hafta bakım yaparak kullandım durmadan bir yerleri sıkıntı çıkarıyordu iiyi bir kullanıcı olmama rağmen ama şuan acera set bir bisiklete geçtim 6 aydır bakım yapmadım ve tourneyden çok daha sert kullanmama rağmen tık yokki benim bisiklet yeni bisiklet 2.el 10yıllık hibrit şehir bisikleti amortisörsüz falan ben dağ bisikleti lastiği taktım arazi yapıyorum gerçekten çok fark var

Top Bottom