Neler Yeni

🔥İndirim 729 TL - Razer Ornata Chroma V3 X Klavye

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Hocam 750 TL ye önerebileceğiniz tepki süresi hızlı klavye var mıdır? Birde bu sessiz red switchli mekanik mi olmakta? Gamepower Calypso blue switch var(su geçirmez ve tepki süresi baya kısa) hali hazırda bir tane daha klavye alacağım bu hakeder mi ?
Gamepower berbat hocam. 1k bütçeniz varsa direk Dierya alın yok eder.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Hocam sağdaki kısımlı olan var mı? Kod yazınca sıkıntı oluyo number kısmı olmayınca. Beyaz varsa çok hoş olur. İyi bulduğunuz klavyeleri önerebilir misiniz?
O zaman Yukardaki magic refiner'i al ilk yazdığımı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
O ilk attığınız peynir rengindeki olan yindao marka klavye ama gaming klavye değil değil mi? Tepki süresi geçtir diye tahmin ediyorum kablosuz oldupu için.
Gaming için kullanılıyor kullanan tanıdıklarım var 1 ms olması lazım değeri gayet iyiydi.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Sercan SAYİT
Haklısın hocam herkes parasını doğru kullanmayı bilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz verin bunlara 600-700 ohooo çok sessiz çok güzel harikaaa
Herkesi aynı yaş grubu, aynı kaderi paylaşan kişiler mi sanıyorsunuz? Ben evli, çocuklu bir aile sahibiyim ve membran klavye kullanmam şart. Benim durumumda olan insanlar elbet vardır. Mekanik klavyenin en sessiz olanı bile insanları rahatsız ediyor, özellikle de gece sessizliğinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Herkesi aynı yaş grubu, aynı kaderi paylaşan kişiler mi sanıyorsunuz? Ben evli, çocuklu bir aile sahibiyim ve membran klavye kullanmam şart. Benim durumumda olan insanlar elbet vardır. Mekanik klavyenin en sessiz olanı bile insanları rahatsız ediyor, özellikle de gece sessizliğinde.
Membran'ın ses çıkarmadığını sanıyorsanız orası sizin bileceğiniz iş hocam. Kimisi brown switchlerden fazla ses çıkarıyor.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Musa ÖZ
Top Bottom