Neler Yeni

750-850 TL YE AKILLI SAAT ÖNERİSİ

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Lost Cuk
750-850 TL YE bir akıllı saat arıyorum.1000 bantlarına çıkamam. Bu fiyata bulunabilecek , iş görecek çakma da olsa akıcı,özellikli bir şey arıyorum. Bu fiyat bandındaki en iyi akıllı saat nedir ? (Hiking in saatleri vardı , hello watch 3 önerdiler....)

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Lost Cuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
illa saat şeklinde olacaksa bütçeyi 150 aşıyor ama bu https://www.hepsiburada.com/byrist-...smcs&magaza=Byrist&url_src=ios-product-detail
(inceleme videosu) saat şeklinde olması önemli değil derseniz mi band 7
hocam hk 9 ultra 2 ye güzel dediler ancak hello watch 3 stabillik olarak daha iyi olduğunu söylediler.
Birde bu stil apple watch tarzı mı alsam yoksa yuvarlak kasa saat mi alsam kararsız kaldım özellikli , kulaklık bağlanılabilen bir şey işimi görecektir zaten.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
hocam hk 9 ultra 2 ye güzel dediler ancak hello watch 3 stabillik olarak daha iyi olduğunu söylediler.
Birde bu stil apple watch tarzı mı alsam yoksa yuvarlak kasa saat mi alsam kararsız kaldım özellikli , kulaklık bağlanılabilen bir şey işimi görecektir zaten.
yuvarlak kasa olayı kişisel ben şahsen apple watch tarzı olanları tip olarak daha çok beğeniyorum

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Lost Cuk
yuvarlak kasa olayı kişisel ben şahsen apple watch tarzı olanları tip olarak daha çok beğeniyorum
peki içine müzik atıp dinleyebileceğim bir kaç f/p saat önerisinde bulunabilirmisiniz bende ona göre seçerim teşekkürler.

Palo DAYI

80+ Gold
gunluk kullanımda normal saatmı daha ıyı olur yoksa arkdasın ıstedıgı gıbı akıllı saat mı almak daha cok asesuar nıyetıne kullanmak ıcın sızce hangısı

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Lost Cuk
gunluk kullanımda normal saatmı daha ıyı olur yoksa arkdasın ıstedıgı gıbı akıllı saat mı almak daha cok asesuar nıyetıne kullanmak ıcın sızce hangısı
hocam sadece saate bakacaksanız 400-500 tl ye birşeyler bulabilirsiniz. Ama diyorsanız bir kaç ek işlev daha yapsın , müzik dinleyeyim vs. 100-200 daha koyup akıllı saat alabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,736
Üyeler
154,456
Son üye
muzlupide
Top Bottom