Neler Yeni

750 TL Gimbal Önerisi (Zhiyun Smooth 4 vs DJI Osmo mobile 3)

GorguluM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed
Bütçe
750
Merhaba arkadaşlar kendi çapımda telefonumla 1-2 dakikalık film tadında araba videoları çekiyorum. Daha kaliteli videolar çıkarmak için kendime bir gimbal alma kararı verdim. Şimdilik bütcem 750 TL. Zhiyun Smooth 4 ile DJI Osmo Mobile 3 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz veya kullanıp tavsiye ettiğiniz başka bir gimbal var mıdır.

Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler...

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Hocam hangisini aldınız ?

GorguluM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hangisini aldınız ?
Hocam konu baya eski ama o zamanlar amazonda zhiyun smooth 4 indirime girmişti ondan kaynaklı zhiyun smooth 4 almıştım 600 Tl ye falan denk gelmişti. Sonrasında abimin arkadaşı da dji osmo mobile 3 aldı onu da kullandım her ikisininde kendi arasında avantajları ve dezavantajları var mesela dji da joystickle oynatabiliyoruz ama zhiyunda öyle bir şey yok malesef ama ben şahsen zhiyunun arayüzünü daha çok sevdim. Ek olarak zhiyunda ayarlamayı ilk başlarda tam yapamıyordum ondan kaynaklı bazen videolarda gimbalın parçaları çıkıyordu ama öğrendikten sonra fazla olmadı o sorun tam dengeyi ayarlamak lazım.

GTX 1060

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Asus Dual GTX 1060
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü bilgisayar tavsiyeleri
Hocam konu baya eski ama o zamanlar amazonda zhiyun smooth 4 indirime girmişti ondan kaynaklı zhiyun smooth 4 almıştım 600 TL ye falan denk gelmişti. Sonrasında abimin arkadaşı da dji osmo mobile 3 aldı onu da kullandım her ikisininde kendi arasında avantajları ve dezavantajları var mesela dji da joystickle oynatabiliyoruz ama zhiyunda öyle bir şey yok malesef ama ben şahsen zhiyunun arayüzünü daha çok sevdim. Ek olarak zhiyunda ayarlamayı ilk başlarda tam yapamıyordum ondan kaynaklı bazen videolarda gimbalın parçaları çıkıyordu ama öğrendikten sonra fazla olmadı o sorun tam dengeyi ayarlamak lazım.
Hocam ben Zhiyun Smooth Q2 ve Osmo Mobile 2 arasında kaldım, osmo mobile 2 500 tl daha ucuz hangisini tercih etmeliyim ?

YouTube’da inceleme videosu bulamadım.

GorguluM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben Zhiyun Smooth Q2 ve Osmo Mobile 2 arasında kaldım, osmo mobile 2 500 TL daha ucuz hangisini tercih etmeliyim ?

YouTube’da inceleme videosu bulamadım.
İkisinide kullanmadım buna şunu al demem pek doğru olmaz. Ama son zamanlarda dji a olan ilgim artmadı da değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,265
Üyeler
157,220
Son üye
1koy3al3ünüde5let
Top Bottom