Neler Yeni

7500 TL Hazır Sistem Tavsiye ve Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
Merhaba arkadaşlar, haftalardır araştırıyorum ancak henüz içime tam sinmeden hareket edemiyorum, almışken en az 4-5 yıl rahatlıkla gidebilecek, oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Siz değerli ve bilgili arkadaşlarımdan destek ve önerilerinizi rica ediyorum.

Bütçe : Maksimum 7500
Kriter önceliği : Hazır Sistem

Araştırdığım,içime az da olsa sinen birkaç sistem var ;
1- Elraen Jugularis (özelleştirme ile 7500 TL)
2- Teknoking ( özelleştirme ile 7500 TL üzerine geliyor)
3- Jaho 2060 Sistem İtopya (Özelleştirme ile 7500 TL üzerine geliyor )

Belirttiğim 3 sistem hakkındaki bilgi ve fikirlerinizi paylaşırsanız minnettar olurum.

Bunlar arasında ürün ve firma kalitesi olarak, memnuniyet olarak önerebileceğiniz veya eş değer, güvenilir alışveriş yapabileceğim sistemler önerebilir misiniz,teşekkürler.

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
Merhaba arkadaşlar, haftalardır araştırıyorum ancak henüz içime tam sinmeden hareket edemiyorum, almışken en az 4-5 yıl rahatlıkla gidebilecek, oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Siz değerli ve bilgili arkadaşlarımdan destek ve önerilerinizi rica ediyorum.

Belirttiğim 3 sistem hakkındaki bilgi ve fikirlerinizi paylaşırsanız minnettar olurum.

Bunlar arasında ürün ve firma kalitesi olarak, memnuniyet olarak önerebileceğiniz veya eş değer, güvenilir alışveriş yapabileceğim sistemler önerebilir misiniz,teşekkürler.
https://www.gaming.gen.tr/urun/6245...060-6gb-16gb-ram-512gb-ssd-gaming-bilgisayar/ buna da bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Yunus Ergül

Hocam linklerini paylasabilir misiniz o 3 urunun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
Hocam linklerini paylasabilir misiniz o 3 urunun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Yunus Ergül
Evet bazı arkadaşlar önermişti fakat,RAM 3200 MHz olmaması ve Ssd,HDD zayıf kalması ve de bu site hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olmadığımdan,es geçmiştim,yine de teşekkür ederim.
Gaming Gen Tr kesinlikle guvenilir bir platform oradan mouse aldım 2.günde geldi bilmek isteyenler için Hp blacklit 66 tl gibi bir fiyat odedim akakceden arattigimda 120 tlden assagi bulamadim ben de kalsin zarari mi var dedim (kucuk kuzenime aldim aslinda)
Ve sikayet vara bakarsan sadece 1 sikayet var ve o da cozulmus siteden urunu alan kisilerin yorumlarinda urunu satin aldi ibaresi var ve o kadar kisi geldi guzel ibaresi kullanirken sadece 1kisinin sorun yasamis olmasi bence gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
Gaming Gen Tr kesinlikle guvenilir bir platform oradan mouse aldım 2.günde geldi bilmek isteyenler için Hp blacklit 66 TL gibi bir fiyat odedim akakceden arattigimda 120 tlden assagi bulamadim ben de kalsin zarari mi var dedim (kucuk kuzenime aldim aslinda)
Ve sikayet vara bakarsan sadece 1 sikayet var ve o da cozulmus siteden urunu alan kisilerin yorumlarinda urunu satin aldi ibaresi var ve o kadar kisi geldi guzel ibaresi kullanirken sadece 1kisinin sorun yasamis olmasi bence gayet iyi
Anladım,doğrudur tabii ki,ancak ister istemez binlerce lira harcayacak olunca insan,en güvenilir ve 300-500 lira fazla bile olsa iyi bir kurumdan almak doğru geliyor her zaman,çok teşekkür ederim tavsiye ve öneriniz için 👏

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Yunus Ergül

Hocam sahsen itopya tavsiye etmiyorum cok sorunlu bir firma
Kargo suresi 1haftadan 3-4 aya kadar uzayan ve her sikayet var yorumunda
Yok "musteri hizmetlerindeki kadın"yanliş anlatmiş da yok buymuş da çocuk kandırır gibi tavırları var daha ellerinde 3 -4 ay önceki siparişler duruyor onları teslim etmeden hala yeni sipariş alıyorlar bunun sebebinin buyuk bir ihtimal faiz oldugunu dusunuyorum yeni siparislerin parasini faiz ile aliyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok "musteri hizmetlerindeki kadın"yanliş anlatmiş da yok buymuş da çocuk kandırır gibi tavırları var daha ellerinde 3 -4 ay önceki siparişler duruyor onları teslim etmeden hala yeni sipariş alıyorlar bunun sebebinin buyuk bir ihtimal faiz oldugunu dusunuyorum yeni siparislerin parasini faiz ile aliyorlar
Yani nasıl oluyor siparişin odemesi onaylaniyor ve test surecidir bilmem nedir diye uzatiyorlar sahsen eger montaj bilginiz varsa demonte kurulumu tercih edin urun elinize yari yariya daha hizli gelir ve en azindan
Ulasir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu

anladım,aslında birçok firmanın olumsuz eleştirileri var doğal olarak tabii ki,ancak kurumsallık önemli kriter,İnventus hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Yunus Ergül
anladım,aslında birçok firmanın olumsuz eleştirileri var doğal olarak tabii ki,ancak kurumsallık önemli kriter,İnventus hakkında ne düşünüyorsunuz?
Inventusu hic tavsiye etmiyorum neden diye soracak olursanız arkadaşım oradan "UnLost" pc almisti eco olan
Ve ben onla 2-3 hafta konusmadim
Cunku ayni fiyata 1.5 kat daha performanslı sistemler vardı yani kendisi kazansa eyvAllah ama babasının parasıyla aldı yazık etti demem o ki inventus oyuncu dostu bir firma degil ve eger cidden Gaming Gen tr istemiyorsan Itopya alman mantikli
Ama ben yerinde olsam n11 uzerinden urunleri alip tanidik bilgisayarci varsa veya benim gibi montaj bilgin varsa kendim yapardım daha ucuza gelirdi.

Inventusu hic tavsiye etmiyorum neden diye soracak olursanız arkadaşım oradan "UnLost" PC almisti eco olan
Cunku ayni fiyata 1.5 kat daha performanslı sistemler vardı yani kendisi kazansa eyvAllah ama babasının parasıyla aldı yazık etti demem o ki inventus oyuncu dostu bir firma degil ve eger cidden Gaming Gen tr istemiyorsan Itopya alman mantikli
Ama ben yerinde olsam n11 uzerinden urunleri alip tanidik bilgisayarci varsa veya benim gibi montaj bilgin varsa kendim yapardım daha ucuza gelirdi.
Ve Itopyanın ozellestirme seceneginden kasayi GamePower,PowerBoost,Cougar alma
COUGAR Frisby markası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
Inventusu hic tavsiye etmiyorum neden diye soracak olursanız arkadaşım oradan "UnLost" PC almisti eco olan

Ve Itopyanın ozellestirme seceneginden kasayi GamePower,PowerBoost,Cougar alma
COUGAR Frisby markası.
Anladım ancak dediğimiz gibi her firmada ufak tefek olumsuzluklar muhakkak çıkacaktır,İnventus 17 yıllık bir kurum,ciddi şikayetler veya çözümsüz bir husus görmedim,doğru evet piyasadan yüksek fiyatta satıyorlar,ancak tek tek toplamak da epey zahmetli ve çok büyük kar sağlamıyor,kaliteli parçaları toplamaya kalkınca 300-500 lira avantajlı oluyor.

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muhammet Duman

Hocam bende elraen jugularisi gözüme kestirdim. Bakalım biraz araştırıp karar vericem

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barış Madanoglu
Hocam bende elraen jugularisi gözüme kestirdim. Bakalım biraz araştırıp karar vericem
Sistemin parçaları ve ürünleri gerçekten kaliteli,bazı arkadaşların söylediği üzere belki piyasanın biraz üzerinde fiyat ancak cazip ve güvenilir olduğunu düşünüyorum,daha sonra fikirlerini paylaşırsan sevinirim,teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,980
Üyeler
153,154
Son üye
Squid_
Top Bottom