Neler Yeni

75MBPS vdsl modem önerisi

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş

Bruextian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kemal
Hızı sizinle aynı olan ve VDSL kullanan komşum size attığım modemi kullanıyor, oldukça memnun. Aralarında 250 küsur TL fark var, değeceğini düşünüyorum.​

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hızı sizinle aynı olan ve VDSL kullanan komşum size attığım modemi kullanıyor, oldukça memnun. Aralarında 250 küsur TL fark var, değeceğini düşünüyorum.​
tamamdır hocam sağolun

oguzgl12

80+
Aralarında bir fark yok abartılacak kadar iş görsün mesafesi iyi olsun diyorsanız gayet iyi bir modem alabilirsiniz

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarında bir fark yok abartılacak kadar iş görsün mesafesi iyi olsun diyorsanız gayet iyi bir modem alabilirsiniz
yok hocam mesafe zaten çok uzak değil genelde tek kullanıcam zaten eğer sıkıntısı yoksa alınabilir diyosanız alırım

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
sadece benim bilgisayarıma ethernet ile bağlanacak oyun oynamam (fifa cs gibi oyunlar) için onun haricinde de 2 tane telefona bağlı olucak wifi ile çok yaymasına gerek yok pahalı olmayan modem önerebilir misiniz

https://www.hepsiburada.com/zyxel-v...QAeUKdLL4KBxIWUbvXsaAibOEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
bu iş yapar mı
Biraz Daha Katıp Bunu Alman Daha Mantıklı Bence

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Tenda V300 kullanıyorum memnunum
baktım şuan fiyatına göre güzel hocam sıkıntısı var mıdır ya da kötü olan bi özelliği
Mesaj otomatik birleştirildi:

sahibinden ilanı daha mantıklı alabilirsiniz ama iyi araştırmanızı öneririm acele etmeyin bu fiyata daha kaliteli modem lerde vardır elbet tam bir araştırma yapmadan almayın derim
acele edemiyorum zaten hocam altyapı gözükmüyo sitelerde ya port yok ya da hatalı gösteriyo anlamadım internetim var ama altyapı yok gösteriyor eeğer düzelirse alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sahibinden ilanı daha mantıklı alabilirsiniz ama iyi araştırmanızı öneririm acele etmeyin bu fiyata daha kaliteli modem lerde vardır elbet tam bir araştırma yapmadan almayın derim
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sifir-keenetic-omni-dsl-n300-1100310958/detay bu modemede iyi diyolar hocam

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,260
Üyeler
151,032
Son üye
PUUK_STEEL
Top Bottom