Neler Yeni

75MBPS vdsl modem önerisi

oguzgl12

80+
baktım şuan fiyatına göre güzel hocam sıkıntısı var mıdır ya da kötü olan bi özelliği
Mesaj otomatik birleştirildi:

acele edemiyorum zaten hocam altyapı gözükmüyo sitelerde ya port yok ya da hatalı gösteriyo anlamadım internetim var ama altyapı yok gösteriyor eeğer düzelirse alıcam

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sifir-keenetic-omni-dsl-n300-1100310958/detay bu modemede iyi diyolar hocam
En iyi modem markaları sırasıyla şunlardır ASUS-ZyXEL-KEENETİC

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
En iyi modem markaları sırasıyla şunlardır ASUS-ZyXEL-KEENETİC
asusun bi kaç modeline baktım 700 tl civarındaki sorunlar varmış ya zyxel alıcam ya da bu ilandakini sizce hangisi

oguzgl12

80+
asusun bi kaç modeline baktım 700 TL civarındaki sorunlar varmış ya zyxel alıcam ya da bu ilandakini sizce hangisi
kesinlikle Zyxel alın çünkü 5ghz üzerinden sinyal veriyor kablolu bağlantı gibi tam hız alırsınız

kesinlikle Zyxel alın çünkü 5ghz üzerinden sinyal veriyor kablolu bağlantı gibi tam hız alırsınız
çekim gücüde çok iyi

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş

çekim gücüde çok iyi
zyxelden kastınız bu değilmi hocam 2.elde 450 tl ye almak mantıklı diyorsunuz yani ?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,908
İsim
.
baktım şuan fiyatına göre güzel hocam sıkıntısı var mıdır ya da kötü olan bi özelliği

acele edemiyorum zaten hocam altyapı gözükmüyo sitelerde ya port yok ya da hatalı gösteriyo anlamadım internetim var ama altyapı yok gösteriyor eeğer düzelirse alıcam

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...sifir-keenetic-omni-dsl-n300-1100310958/detay bu modemede iyi diyolar hocam
Memnunum bir sıkıntısını görmedim kablolu 82 mbs 14 mbs telefondan tabletten ise 43-44 mbs 7 mbs

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
peki hocam sağolun alacağım fakat bi sorum daha var şuan evde inernet olmasına rağmen altyapı sorguladığımda altyapınız yok diyor sanırım port dolu internette yazanlara göre, bunu nası çözebilceğim hakkında bi bilginiz var mıdır?

oguzgl12

80+
peki hocam sağolun alacağım fakat bi sorum daha var şuan evde inernet olmasına rağmen altyapı sorguladığımda altyapınız yok diyor sanırım port dolu internette yazanlara göre, bunu nası çözebilceğim hakkında bi bilginiz var mıdır?
Türk telekom departmanına gidip yafa arayıp çözümlemelerini istemelisiniz

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Keenetic ürünleri bakın dicemde baya pahalanmış :D

JWWT