Neler Yeni

7800x3d ve RTX 4070 Tİ SÜPER sistem hakkında yorumlarınız nelerdir

Artgy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Turgay
Bütçe
75000
Merhabalar bir hazır sistem almayı düşünüyorum.6 7 yıl en az rahatça kullanabileceğim.7800x3d ve 4070 ti süper bir sistem işimi görecek gibi düşünüyorum.Hem fps oyunları hem 2 k çözünürlükte story mode oyunlar oynayacağım.Gamegarajda linkini koyacağım link üzerinden toplamayı düşünüyorum.Genel olarak yorumlarınız ve önerileriniz nelerdir parçalar ve markalar hakkındaki.Kendim bir örnek hazırladım 73600 lira civarı yapıyor.Teşekkürler

Ekler

• IMG_1832.jpeg
    IMG_1832.jpeg
    248.9 KB · Hit: 7,125

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Halil uçar
Sari siteye bak bu paraya 4080 li kaliteli bir seyler bulursun kral

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Merhabalar bir hazır sistem almayı düşünüyorum.6 7 yıl en az rahatça kullanabileceğim.7800x3d ve 4070 ti süper bir sistem işimi görecek gibi düşünüyorum.Hem fps oyunları hem 2 k çözünürlükte story mode oyunlar oynayacağım.Gamegarajda linkini koyacağım link üzerinden toplamayı düşünüyorum.Genel olarak yorumlarınız ve önerileriniz nelerdir parçalar ve markalar hakkındaki.Kendim bir örnek hazırladım 73600 lira civarı yapıyor.Teşekkürler
Eğer 4070 ti s ve 7800x3d alacaksanız linktekini alabilirsiniz ya da kafanıza göre özelleştirirsiniz fiyat çok daha uygun:
Bu da 4080 superli sistem bütçe biraz daha çıkarsa anakart prime x670 yapılabilir.Resimdeki gibi özelleştirebilirsiniz.(75k)

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-12 220405.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-12 220405.png
    78.2 KB · Hit: 156

Artgy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Turgay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer 4070 ti s ve 7800x3d alacaksanız linktekini alabilirsiniz ya da kafanıza göre özelleştirirsiniz fiyat çok daha uygun:
Bu da 4080 superli sistem bütçe biraz daha çıkarsa anakart prime x670 yapılabilir.Resimdeki gibi özelleştirebilirsiniz.(75k)
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için kendi attığım 4070 li sistemde kasayı özel seçmek istedim onun için toplamıştım.Sizin attığınız 4080 li sistemi 780px3d ile almak sizce fiyatına değer mi

Exhos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Zekeriya T
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için kendi attığım 4070 li sistemde kasayı özel seçmek istedim onun için toplamıştım.Sizin attığınız 4080 li sistemi 780px3d ile almak sizce fiyatına değer mi
Hocam değer değmesinede ben olsam anakartı x670 yapar öyle alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde şahsi fikrim sadece kasa için diğer bileşenlerden ödün vermeye gerek yok hem de daha uygun fiyata alıyorsunuz.

Artgy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Turgay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim değerleri yorumunuz için biraz düşünüp karar vereceğim dediğiniz anakarada bakacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alperen İhsan Kalyoncuoğlu
Dostum bana sorarsan full Asus alırsan rahat edersin hem driver açısından PC de rahat olur ayrıca parçalar arası iletişim kolay olur optimizasyon sorunu yaşamazsın benim bilgisayarım full Asus yakın zamanda bende toplama yeni bir sistem yapmayı planlıyorum elimdeki halı hazırda full Asus bir sistem DDR3 fakat yaklaşık 12 13 senedir kullanıyorum ve daha yeni yeni sıkıntı yaşamya başladım hala daha FPS oyunlarında ve hikaye oyunlarında 140 150 FPS alıyorum fakat parçalar artık çürümeye başladı slotlar dökülüyor ama işte burada Asusun parçaları arası uyumu ve kalitesi ön plana çıkıyor bilgisayarda çok fazla değişik parçalar olunca ona göre driver ve uygulamarı kurman gerekecek ve bu yüzdende bilgisayarında gereksiz yer kaybı ve yavaşlamaya sebep olucak tek markadan ilerlemen daha iyi olur ayrıca dediğin parçaların testlerini kontrol et bence çok iyi daha önce testlere bakmıştım ve gerçekten harika sonuçlar var ama anakart olarak Asus Rog maxsimus Z790 anakart daha iyi bir tercih olur AMD destekleyen modeli seni rahat 10 15 yıl götürür bence bütçeni biraz daha rahatlat ve bu şekilde ilerlemen daha doğru olur

Top Bottom