Neler Yeni

8 Bin lira bütçeye telefon önerisi

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Emir Acar
hocam ne yaptınız aldınız mı op 9? op 9 bende düşünüyorum fakat şarjının çabuk bitmesi ve işlemci ısınmasından dolayı mi 11t daha alınabilir duruyor. mi 11t ise güncelleme yapınca imei gidiyor op 9 da bu sorun yok.
Henüz almadım hocam 1-2 gün içinde anlaşırsam şehrimde ki arkadaştan anlaşamazsam mardinden getirteceğim duruma göre yazarım size. Mıuı yazılımını sevmediğim ve dediğin gibi imei sıkıntısı olduğundan 11t'yi almayı düşünmüyorum şansımı bu sefer oneplus'da deneyeceğim uzun zamandır aklımdaydı zaten. Son güncellemelerle ısınma sorunu büyük oranda çözüldü diyenler var oyun oynayan birisi değilim normal kullanımda ısınmasın yeter şarj olayı da kimi 5 saat kimi 6 saat civarı alıyor 6 saat alırsam idare eder zaten 29 dakika da tam şarj oluyor

Hermitus

80+ Bronze
Henüz almadım hocam 1-2 gün içinde anlaşırsam şehrimde ki arkadaştan anlaşamazsam mardinden getirteceğim duruma göre yazarım size. Mıuı yazılımını sevmediğim ve dediğin gibi imei sıkıntısı olduğundan 11t'yi almayı düşünmüyorum şansımı bu sefer oneplus'da deneyeceğim uzun zamandır aklımdaydı zaten. Son güncellemelerle ısınma sorunu büyük oranda çözüldü diyenler var oyun oynayan birisi değilim normal kullanımda ısınmasın yeter şarj olayı da kimi 5 saat kimi 6 saat civarı alıyor 6 saat alırsam idare eder zaten 29 dakika da tam şarj oluyor
11t deki batarya yüzünden vazgeçmiş gibiydim fakat oneplus 9'un kayıttan sonra güncellenebilmesi ve internette gördüğüm kadarıyla oxygenos baya akıcı olması yüzünden oneplus 9'u tekrar düşünüyorum. siz aldıktan sonra batarya ve işlemcinin ısınması konusunda bilgilendirseniz çok iyi olur.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Emir Acar
11t deki batarya yüzünden vazgeçmiş gibiydim fakat oneplus 9'un kayıttan sonra güncellenebilmesi ve internette gördüğüm kadarıyla oxygenos baya akıcı olması yüzünden oneplus 9'u tekrar düşünüyorum. siz aldıktan sonra batarya ve işlemcinin ısınması konusunda bilgilendirseniz çok iyi olur.
Tamamdır hocam alınca yazarım

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Emir Acar
6500 liraya Facebook üzerinden aldım şimdilik memnunum. Telefon android 11 ile geliyor tüm güncellemeleri yapınca android 13 oluyor çöp dosyalar gitsin diye fabrika ayarlarına döndürdüm IMEI'de sorun olmadı. Şuana kadar normal kullanım ve program kurulumunda ısınma sorunu yaşamadım şarj olayına bir şey diyebilmem içinde en az 1 hafta daha kullanmam lazım fakat çok sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 5-6 saat ekran süresi verse benim için bir günü rahat çıkarır zaten 30 dakika da fulleniyor...

Ekler

• Screenshot_2023-04-01-13-49-39-10_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2023-04-01-13-49-39-10_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    275.2 KB · Hit: 31

Hermitus

80+ Bronze
6500 liraya Facebook üzerinden aldım şimdilik memnunum. Telefon android 11 ile geliyor tüm güncellemeleri yapınca android 13 oluyor çöp dosyalar gitsin diye fabrika ayarlarına döndürdüm IMEI'de sorun olmadı. Şuana kadar normal kullanım ve program kurulumunda ısınma sorunu yaşamadım şarj olayına bir şey diyebilmem içinde en az 1 hafta daha kullanmam lazım fakat çok sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum 5-6 saat ekran süresi verse benim için bir günü rahat çıkarır zaten 30 dakika da fulleniyor...
hayırlı olsun hocam. hangi satıcıdan aldınız?

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Emir Acar
hayırlı olsun hocam. hangi satıcıdan aldınız?
Teşekkürler. Dost iletişim diye bir GSM'den aldım oneplus facebook gruplarında yazarsanız direkt çıkarlar Miskin Adak ve Murat Uğur diye kişiler ortak olarak çalışıyorlar. Kargo paketlemesi iyiydi fakat kargoyu alıcı ödüyor onuda göz önünde bulundurun

OxyGen1_9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erdem
Merhabalar şuan MI 8 kullanıyorum haliyle günümüzde benim için yetersiz kalıyor başlıkta belirttiğim bütçeye göre yurtdışı telefon bakıyorum tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Aklımda ilk sırada Oneplus 9 var 6500 liraya bulunabiliyor SD888 ısınıyor demişler fakat oyun oynamadığım için çok sorun olacağını sanmıyorum
Onun dışında Xiaomi 11t pro var fakat MIUI arayüzünü sevmiyorum hatta mi 8'i ikinci el aldığımdan beri romla kullanıyorum ne yapsam bilemedim
xiaomi redmi note 11 süper bir telefon çok özelliği var ben olsam bunu alırdım önerim
budur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
984,016
Üyeler
155,664
Son üye