Neler Yeni

8 Sınıfta ne yapabilirim ?

Selim5361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yavuz Selim Sağlam
şimdi ben 8. sınıfa geçiyorum kıacası 7. sınıftan hiç bir bilgim yok tamamen hiç çalışmadım ve ailem beni ağustosun 16 sında dershaneye gönderecek 12k 8.5k ya kadar düşürdüler fiyatı ne yapmalıyım lgs yaklaşıyor 7 sınfdan hiç bir bilgim olmadığı için dershyanede geri kalırmıyım yada dershanede 8. sınıfı mı işliycekler sadece lgs de ne yapcam 7. sınıf için yaz tatilinde 8. sınıfamı yoksa 7. sınıfamı çalışıyım bir yardım edin lütfennn🙏

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yaz tatilinde 8.sınıf matematik tarzı zor derslerin konularını bitir.Dershane hazırlık vardır büyük ihtimal ordaki dersleri kaçırma 8.sınıf konularını işliyorlar ordanda pratik yaparsın.Kendini çok kasma zaten hayatını belirleyecek olan üniversite sınavı olucak.

HoYeon Jung

80+ Gold
Benim bir konum vardı, 8.5K biraz fazla. LGS'de 8. sınıf konuları var full ancak 7. sınıf önemli bence. Eksiklerin varsa ufaktan göz gezdir.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Bence sen önce Türkçe çalışmaya başla.

Selim5361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yavuz Selim Sağlam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaz tatilinde 8.sınıf matematik tarzı zor derslerin konularını bitir.Dershane hazırlık vardır büyük ihtimal ordaki dersleri kaçırma 8.sınıf konularını işliyorlar ordanda pratik yaparsın.Kendini çok kasma zaten hayatını belirleyecek olan üniversite sınavı olucak.
7. sınıf ne olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bir konum vardı, 8.5K biraz fazla. LGS'de 8. sınıf konuları var full ancak 7. sınıf önemli bence. Eksiklerin varsa ufaktan göz gezdir.
eksikleri den göz gezdiremem çünkü 7.sınıf tamamen yok

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
şimdi ben 8. sınıfa geçiyorum kıacası 7. sınıftan hiç bir bilgim yok tamamen hiç çalışmadım ve ailem beni ağustosun 16 sında dershaneye gönderecek 12k 8.5k ya kadar düşürdüler fiyatı ne yapmalıyım lgs yaklaşıyor 7 sınfdan hiç bir bilgim olmadığı için dershyanede geri kalırmıyım yada dershanede 8. sınıfı mı işliycekler sadece lgs de ne yapcam 7. sınıf için yaz tatilinde 8. sınıfamı yoksa 7. sınıfamı çalışıyım bir yardım edin lütfennn🙏
8. sınıfı işleyecekler. Sen 16 ağustostan sonra çalışmaya başlarsın. 7. sınıf ile alakalı çok konu yok, Orantı gibi konulara çalışman yeterli.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
7.sınıf ile pek bir alakası yok zaten
Ağustostan itibaren başlamak en iyisi konuları bitir sonra da yavaş yavaş günlük soru sayısını arttır

Selim5361

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yavuz Selim Sağlam
7.sınıf ile pek bir alakası yok zaten
Ağustostan itibaren başlamak en iyisi konuları bitir sonra da yavaş yavaş günlük soru sayısını arttır
hangi konular 8. sınıf konuları

Top Bottom