Neler Yeni

80 - 90 k civarı gaming laptop önerisi alabilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet
Öncelikle merhaba, 80 90 k arasa laptop önerebilir misiniz. Ekran min. 17.3 ama öncelikli tercihim 18" aslında hepsiburafa üstünden sepete eklediğim birkaç seçenek var ancak bu işlemci sorunları çok kafamı karıştırıyor, biraz beklesem mi diye düşünüyorum ama hazır peşin fiyatına 12 taksit imkanı varken onu da kaçırmak istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
4080 li bişey olursa fiyatı biraz esnetebilirim... Saygılar

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran YAĞÇI
Merhaba seçenek sunabilirim sana satın alıp almama tercihi sana kalmış
Ben olsam msi seçerdim çünkü steelseries klavyesi çok iyi şuan kullanmakta olduğum msi ge60 ta steeseries klavye var ve 2013-2014 civarlarında almıştık ve şuan en ufak bir sıkıntısı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba seçenek sunabilirim sana satın alıp almama tercihi sana kalmış
Ben olsam msi seçerdim çünkü steelseries klavyesi çok iyi şuan kullanmakta olduğum msi ge60 ta steeseries klavye var ve 2013-2014 civarlarında almıştık ve şuan en ufak bir sıkıntısı yok
Teşekkürler hocam benim bakmış olduğum markalar da msi veya asus ama bu ürünü hepsiburada' da bulamadım pazarama üstünde üyelik oluşturdum sepete ekleyip satın alma ekranına kadar da gittim ne kadar fark koyuyo diye bakmak için ama orda da taksit yapamadım banka onay ekranında bıraktım.
Şuan sadece hepsiburada üstünden bakıyorum yani peşin fiyatına 12 taksit yapabildiğim tek yer orası en azından bildiğinim kadarıyla. İlginşz ve Desteğiniz için teşekkürler

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran YAĞÇI
Anladım hocam o zaman şuna bakın derim işlemciden biraz kısmış olacaksın ,ekran büyüklüğü ve kalitesinden biraz ödün vermiş oluyorsun ama genede fena değil bence yinede son karar senin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asusada bakıyorum dediniz aklıma geldi asus araştırdım bunu buldum aklınızda olsun

Bir şey daha eklemek istiyorum amd işemliciyi yani asusu daha çok öneririm çünkü son zamanlarda yüksek seviye intel işlemcilerde sıkıntı çıkmaya başladı aklınızda olsun

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet
Anladım hocam o zaman şuna bakın derim işlemciden biraz kısmış olacaksın ,ekran büyüklüğü ve kalitesinden biraz ödün vermiş oluyorsun ama genede fena değil bence yinede son karar senin

Asusada bakıyorum dediniz aklıma geldi asus araştırdım bunu buldum aklınızda olsun

Bir şey daha eklemek istiyorum amd işemliciyi yani asusu daha çok öneririm çünkü son zamanlarda yüksek seviye intel işlemcilerde sıkıntı çıkmaya başladı aklınızda olsun
Sağolun hocam bu ürün baktıklarım arasında sebetimde ekli zaten ama dediğim gibi işlemcilerde olan sıkıntı ile ilgili kararsız kaldım o yüzden konu açtım ama bu işlemcilerdeki sıkıntı amd tarafında da varmış sanırım

https://app.hb.biz/WkexLSApsPSL bu nasıl mesela bu da baktıklarım arasında

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran YAĞÇI
Sağolun hocam bu ürün baktıklarım arasında sebetimde ekli zaten ama dediğim gibi işlemcilerde olan sıkıntı ile ilgili kararsız kaldım o yüzden konu açtım ama bu işlemcilerdeki sıkıntı amd tarafında da varmış sanırım
Amd tarafında da olduğunu bilmiyordum bilmeyerek yanlış yönlendirdim seni :confused: kusura bakma

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet
Ama işlemci konusunda beklesem mi yoksa şimdi alıp güncellemyi mi beklesem bilemedim yani güncelleme ile sorun düzelecek mi mesela bunlar hep kafamda soru işareti

Amd tarafında da olduğunu bilmiyordum bilmeyerek yanlış yönlendirdim seni :confused: kusura bakma
Yok hocam estağfurullah bende donanım arşivi youtube' tan öğrendim 🤣🤣

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,727
İsim
Emre
Discord
necromancerr
https://www.hepsiburada.com/dell-i9...070-fdos-qhd-g76302401024ua3-pm-HBC00004VPFPB
Ucuz olsun 4070 olması farketmez derseniz dell'in bu modeline bakabilirsiniz 64 gb ram ve 2 tb ssd ile geliyor ayrıca.

Tam bütçe sınırı dersenizde bu hocam MSİ'ların yanında Hp'nin Üst kesime hitap eden modellerinden kendisi.

https://app.hb.biz/WkexLSApsPSL bu nasıl mesela bu da baktıklarım arasında
Amd tarafındaki sadece Ryzen 9000 serisinde ki oda belli değil ve 9000 serisinin masaüstü serisi çıkmadı daha, açıklama işlemci model numaralarının yanlış basıldığı yönünde (ancak ben bu açıklamaya inanmadım açıkçası)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet
https://www.hepsiburada.com/dell-i9...070-fdos-qhd-g76302401024ua3-pm-HBC00004VPFPB
Ucuz olsun 4070 olması farketmez derseniz dell'in bu modeline bakabilirsiniz 64 gb ram ve 2 tb ssd ile geliyor ayrıca.

Tam bütçe sınırı dersenizde bu hocam MSİ'ların yanında Hp'nin Üst kesime hitap eden modellerinden kendisi.

Amd tarafındaki sadece Ryzen 9000 serisinde ki oda belli değil ve 9000 serisinin masaüstü serisi çıkmadı daha, açıklama işlemci model numaralarının yanlış basıldığı yönünde (ancak ben bu açıklamaya inanmadım açıkçası)
Öncelikle Yanıtınız için teşekkürler
4070 ten ziyade 18" olması sebebiyle ekledim bunu sepete
ayrıca dell ve hp hiç kullanmadığım ve çevremde de görmediğim pclerden
Bende excalibur g860 vardı gtx 1650 32 gb ram 2tb ssd filan, şahsen bilgisayarımdan gayet memnundum yıllardır hiç üzmedi ne bir ısınma ne bir donma nede başka bir problem yaşamadım ama bi dosya alıcam içinden diye eski ssd yi takarken çöp ettim bilgisayarı, devrelerini yakmışım.
Şu an ram benim için çok önemli bi kriter değil almışken iyi bişey olsun istiyorum ama ram yükseltmesini sonradan da yapabilirim o yüzden alırken 64 lü bi sistem arayışında değilim 18 inç olsun ekran kartı 4080 olsa tabi daha iyi olur ama 4070 i de değerlendirebilirim problem değil 90 k nın üstüne çıkabilirim esneklik payı var çok tercih etmesem de 100 - 102 lere kadar gidebilirim şimdiden herkese teşekkürler

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,727
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bende excalibur g860 vardı gtx 1650 32 gb ram 2tb ssd filan, şahsen bilgisayarımdan gayet memnundum yıllardır hiç üzmedi ne bir ısınma ne bir donma nede başka bir problem yaşamadım ama bi dosya alıcam içinden diye eski ssd yi takarken çöp ettim bilgisayarı, devrelerini yakmışım.
Şu an ram benim için çok önemli bi kriter değil almışken iyi bişey olsun istiyorum ama ram yükseltmesini sonradan da yapabilirim o yüzden alırken 64 lü bi sistem arayışında değilim 18 inç olsun ekran kartı 4080 olsa tabi daha iyi olur ama 4070 i de değerlendirebilirim problem değil 90 k nın üstüne çıkabilirim esneklik payı var çok tercih etmesem de 100 - 102 lere kadar gidebilirim şimdiden herkese teşekkürler
Lenovo ve Dell Bu işin piri arkasından hp gibi markalar gelir

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Musa Topçu

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,968
Üyeler
150,975
Son üye
Fatih.ksk
Top Bottom