Neler Yeni

80 K bütçeye laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Gülşan
Merhabalar üniversiteye gidecek olan kuzenime laptop alacağız maddi yönden durumları iyi Macbook alacaklardı fakat uygulama desteğinden ötürü ben pek tavsiye etmedim. Macbook 15’ M3 512 Gb alternatif olarak Windows tabanlı önerileriniz nelerdir ? F/p olması şart değil uzun ömürlü kronik sorunlu olmasın gösterişi pili iyi olsun yeter

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Merhabalar üniversiteye gidecek olan kuzenime laptop alacağız maddi yönden durumları iyi Macbook alacaklardı fakat uygulama desteğinden ötürü ben pek tavsiye etmedim. Macbook 15’ M3 512 Gb alternatif olarak Windows tabanlı önerileriniz nelerdir ? F/p olması şart değil uzun ömürlü kronik sorunlu olmasın gösterişi pili iyi olsun yeter
Ne kadar bir pil ömrü lazım ve ne amaçla kullanılacak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Gülşan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha çok Office programları görüntülü görüşme web'de gezinme ara sıra oyun içinde kullanılır illa ki. Pil ömrü konusunda bilgim olmadığı için çok yorum yapamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
keday samur
Daha çok Office programları görüntülü görüşme web'de gezinme ara sıra oyun içinde kullanılır illa ki. Pil ömrü konusunda bilgim olmadığı için çok yorum yapamıyorum

yazık üzülüyorum benim kız kardeşim de böyle ***** biraz gidip en pahalı macbook pro falan aldı günde bir saat falan dizi izliyor düşününce yine üzüldüm.

ben bu örneği çok iyi bildiğimden bir şey yazamıyorum çünkü boş, bence gidin fiyata göre sıralayıp en pahalısından bir tane alın geçin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak Gülşan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef katılıyorum maddi yönden sıkıntıları yok dediğim gibi o yüzden yorum yapmadım bende 🙂

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren Turhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,595