Neler Yeni

80 milyon tıklama ömrü gerçek mi?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
Şimdi bende 20 milyonluk omronlu fare vardı, 2 yılda çift tıkladı. 10 milyonluk şu anki farem de 1-1.5 yıl civarı dayandı çift tıklamaya başladı.
Ki her gün PC başındayım uzun saatler. Yılda 10 milyon tıklama yapıyorum demek ki. Şimdi 80 milyon tıklama ömrüne sahip bir fare alsam cidden 8 yıl
çift tıklama vs. yapmayacak mı? 8 yıl çok uzun bir süre. Bana çok inandırıcı gelmiyor bu 80 milyon olayı. Pazarlama stratejisi gibi. Kailh GM 8.0'lı fare aldım diye
8 yıl çift tıklamayacağı pek inandırıcı gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz veya deneyimleriniz nasıl?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz
Şimdi bende 20 milyonluk omronlu fare vardı, 2 yılda çift tıkladı. 10 milyonluk şu anki farem de 1-1.5 yıl civarı dayandı çift tıklamaya başladı.
Ki her gün PC başındayım uzun saatler. Yılda 10 milyon tıklama yapıyorum demek ki. Şimdi 80 milyon tıklama ömrüne sahip bir fare alsam cidden 8 yıl
çift tıklama vs. yapmayacak mı? 8 yıl çok uzun bir süre. Bana çok inandırıcı gelmiyor bu 80 milyon olayı. Pazarlama stratejisi gibi. Kailh GM 8.0'lı fare aldım diye
8 yıl çift tıklamayacağı pek inandırıcı gelmiyor. Siz ne düşünüyorsunuz veya deneyimleriniz nasıl?
Onlar Ortalama Bir Söylenti Asla 8 Yıl Götürmez Sen Onların 8 Yıl Test Yaptığını Mı Düşünüyorsun Mesela ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Benim fare de 100 milyon tıklama var o zmn bana 50 sene gider heralde 😂😂 hocam boşverin tıklamayı bu iş şans işi kronik hatalı olmasın yeter ztn bana kalsa 1 yılda bir değiştirilmeli

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onlar Ortalama Bir Söylenti Asla 8 Yıl Götürmez Sen Onların 8 Yıl Test Yaptığını Mı Düşünüyorsun Mesela ?
Teste gerek yok. Ben kendi testimi 10 ve 20 milyonluk omronlarla yaptım. 10 milyon 1 yıl gidiyor bende.
80 milyon 8 yıl gitmesi lazım ama hiç zannetmiyorum gideceğini. O zaman ne anladım bu işten?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim fare de 100 milyon tıklama var o zmn bana 50 sene gider heralde 😂😂 hocam boşverin tıklamayı bu iş şans işi kronik hatalı olmasın yeter ztn bana kalsa 1 yılda bir değiştirilmeli
1 yılda bir değiştirmek için bol bol skatez takımı gerekli. Onu nerden bulacağız? Eğer popüler bir fare değilse wraith'te yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Switch sesi ve hissiyatı diye bir şey var hocam tıklama sayısı önemsiz

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Switch sesi ve hissiyatı diye bir şey var hocam tıklama sayısı önemsiz
Kime göre neye göre? 700-800 lira verip 2 yıl sonra switchleri ölünce olsun bee tıklaması güzeldi mi diyeceksiniz?
Ben demem şahsen. Giden paraya üzülürüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
2 yıl sonra 700 TL'ye üzülmessin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke alıp kullansaydım dersin😂😂

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,457
İsim
Olcay akbulut
bence o 80 milyon olayı uzun yıllarca kullanmaktan ziyade çok fazla tıklayan adamlar için vurgulanıyor sonuçta kim faresini 8 yıl kullanıyor ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Aynen bencede orası öyle tabii ki illa çok kullancam diyorsan asus fare alabiliriniz switchleri değişiyor

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
bence o 80 milyon olayı uzun yıllarca kullanmaktan ziyade çok fazla tıklayan adamlar için vurgulanıyor sonuçta kim faresini 8 yıl kullanıyor ki
Bir sorun çıkartmasa çift tıklama, kablosunun zarar görmesi vs. ben kullanırım. Niye kullanmayayım? Herkesin her yıl ekipman değişmeye bütçesi olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Bozuldumu al 100 TL'ye bi 50 milyon tıklama daha sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Mert ali
Hayır değil asus onuda düşünmüş vidaler köşelerde skateze değmiyor