Neler Yeni

IOS %80 olan şarjım %81'e çıktı

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, iPhone 11 cihazımı şarja taktım ve sıcaktan dolayı şarj olmayı kapattığını fark ettim. Tam 80'de duruyordu ve bende bu hava sıcaklığında normal olacağını düşündüm (35 derece İstanbul) ancak şimdi baktığımda şarjım 81'e çıkmış. Sıcaktan kaynaklı bir durum mudur? Sorun teşkil eder mi? Cihaz 2 aylık sıfır.

Bünyamina

80+ Gold
Dostlar selam, iPhone 11 cihazımı şarja taktım ve sıcaktan dolayı şarj olmayı kapattığını fark ettim. Tam 80'de duruyordu ve bende bu hava sıcaklığında normal olacağını düşündüm (35 derece İstanbul) ancak şimdi baktığımda şarjım 81'e çıkmış. Sıcaktan kaynaklı bir durum mudur? Sorun teşkil eder mi? Cihaz 2 aylık sıfır.
Normal bir durum gibi bende bazen sarjdan çıkardığımda mesela 50 iken 51 olabiliyor .

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Dostlar selam, iPhone 11 cihazımı şarja taktım ve sıcaktan dolayı şarj olmayı kapattığını fark ettim. Tam 80'de duruyordu ve bende bu hava sıcaklığında normal olacağını düşündüm (35 derece İstanbul) ancak şimdi baktığımda şarjım 81'e çıkmış. Sıcaktan kaynaklı bir durum mudur? Sorun teşkil eder mi? Cihaz 2 aylık sıfıb
Bende iphone 12 kullanıyorum.20watt şarj aleti ile.%80 e kadar dolum hızlı oluyor ve telefon haliyle ısınıyor ve telefon soğuyana kadar şarj ya olmuyor yada %1 arttırmayacak kadar bile yavaş oluyor.Bi problem yok yani

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal bir durum gibi bende bazen sarjdan çıkardığımda mesela 50 iken 51 olabiliyor .
Bende iphone 12 kullanıyorum.20watt şarj aleti ile.%80 e kadar dolum hızlı oluyor ve telefon haliyle ısınıyor ve telefon soğuyana kadar şarj ya olmuyor yada %1 arttırmayacak kadar bile yavaş oluyor.Bi problem yok yani
Telefon şarjda değilken arttı dostlar, yanlış anlattım sanırım kendimi.

Bünyamina

80+ Gold

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benimde öyle arttı çıkardıktan bir süre sonra baktım 1 artmıştı işte .
Bende sıcaktan olduğunu düşünüyorum açıkçası, telefon sıcak altındayken doğru şarj verisini veremiyor olabilir. Teşekkürler yorum için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıllık iphone 11’im var her gün yaşıyorum bu durumu
Tamamdır hocam, bir kere daha gelmişti başıma ancak sürekli olan bir durum olmadığı için şaşırtıcı geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Telefon şarjda değilken arttı dostlar, yanlış anlattım sanırım kendimi.
Ben öyle bi durum yaşamadım açıkçası.Canlı destek ile apple teknik desteğe yazabilirsin daha garanti bi cevap alırsın en azından

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,946
Üyeler
153,474
Son üye
raceist
Top Bottom