Neler Yeni

Çözüldü✓ 800 TL klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mertcan ERDOĞAN
800 TL bütçem var bir 800lük birde ondan düşük klavye önerirseniz sevinirim.(Klavyede i tuşuna çok dikkat ediyorum)Birde klavye sessiz olmalı.
Güncel olarak Gamepower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch modelini kullanıyorum. Su geçirmeme özelliği mevcut. Alt tarafta su tahliye kanalları var 2 adet. Zamanında incelemesi yapılmış YouTube kanalında zaten ordan bakabilirsiniz aklınızdaki soru işaretleri için. Aldığım zamanlarda red switch stokta yoktu RGB modelinde ama rainbow modelinde mevcuttu. Hissiyat olarak gayet memnunum sıkıntısı yok performansı vs gayet iyi gaming gecesinde güzel indirime giriyor bilginiz olsun. Umarım işinize yarar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Efe Vural
Benim attığım türkçe gelir. Öyle göründüğüne bakma.
tamam.yay sesi çok oluyor bana cidden sessiz klavye gerek ev küçük
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel olarak Gamepower Calypso RGB Optik Mekanik Blue Switch modelini kullanıyorum. Su geçirmeme özelliği mevcut. Alt tarafta su tahliye kanalları var 2 adet. Zamanında incelemesi yapılmış YouTube kanalında zaten ordan bakabilirsiniz aklınızdaki soru işaretleri için. Aldığım zamanlarda red switch stokta yoktu RGB modelinde ama rainbow modelinde mevcuttu. Hissiyat olarak gayet memnunum sıkıntısı yok performansı vs gayet iyi gaming gecesinde güzel indirime giriyor bilginiz olsun. Umarım işinize yarar.
Teşekkürler ben red switch tercih edeceğim

Steelseries apex 3 tkl
onu önermemişler daha çok eleştirilmiş membran klavye diyorlar

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
tamam.yay sesi çok oluyor bana cidden sessiz klavye gerek ev küçük

Teşekkürler ben red switch tercih edeceğim

onu önermemişler daha çok eleştirilmiş membran klavye diyorlar
Sessiz klavye istediğini söyledin dostum ve klavye oldukça iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Efe Vural
red switch aldım teşekkürler yardımınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,288
Üyeler
149,179
Son üye
OldtımesOzgur
Top Bottom