Neler Yeni

Yardım 800 TL KULAKLIK ÖNERİSİ (FPS )

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
Arkadaşlar iyi günler herkese iki kulaklık arasında kaldım fiyat arttıramıyorum. Rampage Drop Plus ve Gamepower Fujin sizce hangisini almalıyım hangisi daha uzun ömürlü ve kalitelidir sizce tamamen fps oyunları oynuyorum ve mikrofonu da kullanmayı düşünüyorum. lütfen yardımcı olursanız memnun olurum. iyi forumlar.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Erdem çay
Rampage kablosuz var bütçenin biraz üstünde onu araştırın kulaklık kablosuz olması büyük rahatlık

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rampage kablosuz var bütçenin biraz üstünde onu araştırın kulaklık kablosuz olması büyük rahatlık
hocam rampage crackten bahsediyorsanız bütçemi aşıyor ben de isterdim ancak alabileceğim iki kulaklık var şu an

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berat Yoldaş
Arkadaşlar iyi günler herkese iki kulaklık arasında kaldım fiyat arttıramıyorum. Rampage Drop Plus ve Gamepower Fujin sizce hangisini almalıyım hangisi daha uzun ömürlü ve kalitelidir sizce tamamen fps oyunları oynuyorum ve mikrofonu da kullanmayı düşünüyorum. lütfen yardımcı olursanız memnun olurum. iyi forumlar.
Gamenote h2002d. Rampage ve gamepower'a bulaşmayın.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamenote h2002d. Rampage ve gamepower'a bulaşmayın.
hocam gamenote ın kulaklık tasarımlarını beğenmiyorum içime sinmiyor marka ne kadar beğenilsede
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeyi biraz aşabilirsen gayet saed ve basit
bende siyahı var memnunum
jak girişli kulaklık almayı düşünmüyorum hocam blackshark v2x vardı iade ettim 4 gün önce performans alamadığım için

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Berke Demirel
Rampage drop plusun sesi güzel pro kulaklık değil yinede yüksek elolarda oynamana yardımcı olabilecek bir kulaklık ben zamanında onla 1 hafta oynamıştım ama iade etmiştim çünkü dışarı aşırı fazla ses çıkarıyordu padten mi bilmiyorum ama dışardakiler duyabildiği için rahatsız olmuştum gamepowerı bilmiyorum

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Erdem çay
hocam rampage crackten bahsediyorsanız bütçemi aşıyor ben de isterdim ancak alabileceğim iki kulaklık var şu an
Evet rampage crack
N11 de 1030tl 1000/100 kuponla 930tl yapar 130tl bütçe farkına hayli hayli değer

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Berke Demirel
hocam gamenote ın kulaklık tasarımlarını beğenmiyorum içime sinmiyor marka ne kadar beğenilsede

jak girişli kulaklık almayı düşünmüyorum hocam blackshark v2x vardı iade ettim 4 gün önce performans alamadığım için
niye ? dönüştürücüsüde var şuan çoğu kaliteli kulaklık jak girişle dönüşümlü mesela hyperx cloud 2

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

valla hocam usb kulaklıklar ile ilgili tecrübem olmadığından bir şey diyemeyeceğim

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
Rampage drop plusun sesi güzel pro kulaklık değil yinede yüksek elolarda oynamana yardımcı olabilecek bir kulaklık ben zamanında onla 1 hafta oynamıştım ama iade etmiştim çünkü dışarı aşırı fazla ses çıkarıyordu padten mi bilmiyorum ama dışardakiler duyabildiği için rahatsız olmuştum gamepowerı bilmiyorum
teşekkür ederim yanıtın için hocam düşüneceğim

Evet rampage crack
N11 de 1030tl 1000/100 kuponla 930tl yapar 130tl bütçe farkına hayli hayli değer
835 TL limitim kalması dışında problem yok hocam :)

Top Bottom