Neler Yeni

8000 TL monitör önerisi

luudipie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aydın
Bütçe
8000
Merhabalar dostlar.yakın zamanda pc toplayacağım o yüzden bir an önce monitör konusunda bir karara varmam gerekiyor sizce 1080p 240hz bir monitör mü yoksa 2k 144/180 Hz bir monitör mü tercih etmeliyim ayrıca sizin önerileriniz nelerdir söylerseniz sevinirim teşekkürler iyi günler dostlar.

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Merhabalar dostlar.yakın zamanda pc toplayacağım o yüzden bir an önce monitör konusunda bir karara varmam gerekiyor sizce 1080p 240hz bir monitör mü yoksa 2k 144/180 Hz bir monitör mü tercih etmeliyim ayrıca sizin önerileriniz nelerdir söylerseniz sevinirim teşekkürler iyi günler dostlar.
Alacağın sisteme göre monitör almak daha mantıklı mesela ben fps oyuncusuyum 2k alıp 165 hz alsam hem 2k yapmak fps dusurecekti hem 165 hz az olacaktı hem 2k monitoru 1920x1080 yapinca goruntu camurlasacakti. Ne için kullanacağında önemli tabi normalde 2k almak daha mantikli deniyor diye biliyorum cunku 1080p artik geride kaliyor. Ben asus rog strix xg249cm aldim 9100 tl vatandan ama suan internette 8000 falan olmus sanirim guzel monitor 270 hz destekliyor fast ips panel bir sorun yaşamadım (unutmusum eklemeyi monitor oc ile 270 hz yapilior normalde 240 hz ve 1920x1080 cozunurluk)

luudipie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alacağın sisteme göre monitör almak daha mantıklı mesela ben fps oyuncusuyum 2k alıp 165 hz alsam hem 2k yapmak fps dusurecekti hem 165 hz az olacaktı hem 2k monitoru 1920x1080 yapinca goruntu camurlasacakti. Ne için kullanacağında önemli tabi normalde 2k almak daha mantikli deniyor diye biliyorum cunku 1080p artik geride kaliyor. Ben asus rog strix xg249cm aldim 9100 TL vatandan ama suan internette 8000 falan olmus sanirim guzel monitor 270 hz destekliyor fast ips panel bir sorun yaşamadım (unutmusum eklemeyi monitor oc ile 270 hz yapilior normalde 240 hz ve 1920x1080 cozunurluk)
Dostum yorumun için teşekkürler bahsettiğin monitörü geçen gün gördüm ve aşırı hoşuma gitti ama 2k seçenekleri değerlendirmek istedim beğendiğim bir monitörü senin kullanman ayrıca beni rahatlattı eğer asus rog da karar kılarsam sana haber vereceğim teşekkürler:)

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Dostum yorumun için teşekkürler bahsettiğin monitörü geçen gün gördüm ve aşırı hoşuma gitti ama 2k seçenekleri değerlendirmek istedim beğendiğim bir monitörü senin kullanman ayrıca beni rahatlattı eğer asus rog da karar kılarsam sana haber vereceğim teşekkürler:)
Sadece şunu biliyorum baktığımda öğrendim. Rog olarak roga yakışan bir model değil dendi onun denilme sebebi bu ürün daha iyi olabilirdi kafası onun dışında mükemmel iyiki almisim diyorum. Sorun varsa belirt geri donus yapayim aldigim urunu ince detayina kadar inceliyorum 😂

luudipie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece şunu biliyorum baktığımda öğrendim. Rog olarak roga yakışan bir model değil dendi onun denilme sebebi bu ürün daha iyi olabilirdi kafası onun dışında mükemmel iyiki almisim diyorum. Sorun varsa belirt geri donus yapayim aldigim urunu ince detayina kadar inceliyorum 😂
Hocam açıkçası ürün hakkında merak ettiğim çok fazla şey var ama monitör kavramları hakkında araştırma yapmalıyım yoksa dediklerinizi anlamayabilirim kusura bakmayın. Sabah işe gideceğim ben artık yatayım hayırlı geceler :)

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Hocam açıkçası ürün hakkında merak ettiğim çok fazla şey var ama monitör kavramları hakkında araştırma yapmalıyım yoksa dediklerinizi anlamayabilirim kusura bakmayın. Sabah işe gideceğim ben artık yatayım hayırlı geceler :)
Hayirli geceler anladigim birsey ise soylerim zaten bende bilgili degilim %99 olarak ama foruma geldikten sonra bide sistem dizerken kafami yordum kendimce az cok sey ogrendim ☺️

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ahmet er

Salihayaz

80+ Bronze
Merhaba VG249QM1A Modeline bakabilirsin 270 HZ 1 MS gayet güzel bir ürün

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR