Neler Yeni

8000 TL oyun için laptop önerisi

Nekrege

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Egemen Erken
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle Çok Fazla Bilgisayarı yoracak oyunlar oynamıyorum lakin Bilgisayarım iyice eskidi ve 8000 TL gibi bir bütçem var bu yüzden bir bilgisayar önerisine ihtiyacım var.

Not:Genellikle oyun oynayacağım(LoL,Valorant,Cs:GO,Metro,Genshin impact)FPS/Moba/RPG
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada en az 8Gb Ram ve 4GB Ekran kartı Olursa iyi olur.

Ben,m Tercihen baktığım model şu :
Bu Model için:
Sizce SSD 'sini 512 GB Samsung ile değiştirmem mi ? Yoksa Ekstra 1TB HDD mi almam daha mantıklı olur ?

Son düzenleme:

AEnic31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Abdurrahman Eniç
Dün ben de tam olarak Abra A5 V16.6.1 sipariş verdim. Gelmesini bekliyorum :D (Çok zor bir bekleyiş...) Özellikleri fiyatına göre çok iyi. Bir tek ekranı diğer modellere göre düşük kalıyor. Diğer modellerde 120 hertz ekran kullanılırken bunda 60 hertz. Ben yine de aldım, fiyatı çok güzel olduğu için.

Asla ama asla HDD alma laptoplarda. Zulüm olur, çok büyük işkence çekersin. Ben Samsung SSD'ye değiştirdim alırken, 1700 mb'den 3500 mb'ye az değil. Ama asla HDD tavsiye etmem.

8000 liraya artık laptop bulmak zor. Yani bu özellikte bulmak zor öyle diyim. Bence alabilirsin.

Sith'ari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Aktaş
Dün ben de tam olarak Abra A5 V16.6.1 sipariş verdim. Gelmesini bekliyorum :D (Çok zor bir bekleyiş...) Özellikleri fiyatına göre çok iyi. Bir tek ekranı diğer modellere göre düşük kalıyor. Diğer modellerde 120 hertz ekran kullanılırken bunda 60 hertz. Ben yine de aldım, fiyatı çok güzel olduğu için.

Asla ama asla HDD alma laptoplarda. Zulüm olur, çok büyük işkence çekersin. Ben Samsung SSD'ye değiştirdim alırken, 1700 mb'den 3500 mb'ye az değil. Ama asla HDD tavsiye etmem.

8000 liraya artık laptop bulmak zor. Yani bu özellikte bulmak zor öyle diyim. Bence alabilirsin.
geldikten sonra yorumunuzu bekleriz.

AEnic31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Abdurrahman Eniç

CanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kerem CANBOLAT
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle Çok Fazla Bilgisayarı yoracak oyunlar oynamıyorum lakin Bilgisayarım iyice eskidi ve 8000 TL gibi bir bütçem var bu yüzden bir bilgisayar önerisine ihtiyacım var.

Not:Genellikle oyun oynayacağım(LoL,Valorant,Cs:GO,Metro,Genshin impact)FPS/Moba/RPG

Bu Model için:
Sizce SSD 'sini 512 GB Samsung ile değiştirmem mi ? Yoksa Ekstra 1TB HDD mi almam daha mantıklı olur ?

Ben 1-2 ay önce bu modeli almıştım sorunsuz kullanıyorum çok memnunum soruların varsa yanıtlayabilirim

KaraKedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Can

Bu Model için:

FPS oyunları oynuyorsun sana 60 hz ekran tavsiye etmiyorum ama zaten onlara arda giriyorum çok ta önemli değil dersen olur. SSD her türlü HDD ye göre iyidir o oyunların hepsini depolayabilirsin.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
geldikten sonra yorumunuzu bekleriz.
cidden ssd alın. hdd ile bir süre sonra pc 1dk da açılcak sonra 1dk da kendine gelmesini bekleyeceksiniz. onlar zaten 256 m2 ssd takarlar veya varsa 500 taktırın derim. eğer 256 takarlarsa yanına siz bir harddisk takarsınız. laptop için 1tb harddiskler 250tl civarı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,801
Üyeler
150,937
Son üye
veykrl9
Top Bottom