Neler Yeni

8000 TL'ye toplanan i3 12100F'l sistem uyumlu mu?

NorinRadd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Şahin Deniz
Kasada ekran kartı ve SSD'ye yer vermedim çünkü onları elimizde var. Sırasıyla işlemci i3 12100F tercih ettim. Anakart ise Gigabyte H610M h modelini tercih ettiim. ramler tarafında ise Team T-Force Vulkan TUF alliance aldım. PSU ise güncel olarak kullandığım DeepCool'un PK550D modelini aldım. Kasada ise çok fazla güzel bir şey bulamadım fakat en sonunda Zalman N5 MF modelini tercih ettim. Önerilere açığım. Şunu alma bunu alma diyeceğiniz şeyleri bekliyorum. 8500 TL fiyatı çok geçmesini tercih etmiyorum.

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Kasada ekran kartı ve SSD'ye yer vermedim çünkü onları elimizde var. Sırasıyla işlemci i3 12100F tercih ettim. Anakart ise Gigabyte H610M h modelini tercih ettiim. ramler tarafında ise Team T-Force Vulkan TUF alliance aldım. PSU ise güncel olarak kullandığım DeepCool'un PK550D modelini aldım. Kasada ise çok fazla güzel bir şey bulamadım fakat en sonunda Zalman N5 MF modelini tercih ettim. Önerilere açığım. Şunu alma bunu alma diyeceğiniz şeyleri bekliyorum. 8500 TL fiyatı çok geçmesini tercih etmiyorum.
Abi neyin kafasındasın çiçek sepetinden kasa mı alınır

NorinRadd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Şahin Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet mantıklı bir sebep sonra sıkıntı falan çıkıyor
hocam profilinizde ki mesaj sayınızı arttırmak için mi mesaj atıyorsunuz? şahsen bilgisayar parçası satan yerlerden daha çok şikayet duydum ben. mantıksız. açtığım konuyu nerden nereye çektiniz. konu hakkında bilginiz yoksa lütfen yorum yapmayın.

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Hocam bilginiz olmayan konularda neden gereksiz yorumlar yapiyorsunuz?
Hocam yanlış bilgi mi veriyorum sanki haklıyım.Sonra yanlış gönderilme oluyor kargoda aksaklık oluyor.Bilgisayar parçası satan siteler niye o zaman,gidelim her şeyimizi hepsiburada’dan falan alalım öyle iş mi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,498
Üyeler
150,497
Son üye
Rank1kata
Top Bottom