Neler Yeni

8000TL Civarı Koltuk Önerisi (120Kg 185CM)

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
Bütçe
8000
Arkadaşlar ben 120 Kilo 185 Santim boyundayım. Araştırmalarım sonucu aşağıdaki modellerin benim özelliklerime uygun olduğunu gördüm. Siz olsanız hangisini alırsınız?
Benim için öncelik uzun ömürlü olması, rahatlık ikinci planda özellikle mekanizmasında sorun çıkmasını istemiyorum. Sizce hangisi daha dayanıklıdır ve sorun olduğu zaman daha rahat çözebiliriz.
Benim gözümde bilinirlik açısından ve tercih açısından Xdrive>Exvega>Callite>Xprime şekilde ama sizin tecrübeleriniz nedir?
Önerebileceğiniz başka marka ve modeller var mı? Bütçem 8000 TL civarındadır.
Şimdiden teşekkür ederim.

Ekler

• KOLTUK 1.png
    KOLTUK 1.png
    38.7 KB · Hit: 11
  • KOLTUK 2.png
    KOLTUK 2.png
    55.5 KB · Hit: 10
  • KOLTUK 3.png
    KOLTUK 3.png
    50.1 KB · Hit: 7
  • KOLTUK 4.png
    KOLTUK 4.png
    270.1 KB · Hit: 9
  • KOLTUK 5.png
    KOLTUK 5.png
    112.7 KB · Hit: 8
  • KOLTUK 6.png
    KOLTUK 6.png
    170.7 KB · Hit: 8
  • koltuk 7.png
    koltuk 7.png
    504.1 KB · Hit: 11

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Sercan SAYİT
Hawk Future Coal ya da Exvega Andromeda. Bunlar tank gibi modeller, 140/150kg arası taşıma kapasiteleri var.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar
Aynı kilo ve boya sahibiz :D. Ben kendim kullanmıyorum ama kuzenlerimde bi süre Xdrive kullanmıştım gayet iyi idi. Tabi modelini bilmiyorum. Şu an ki fiyatıda vardır 10k

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hawk Future Coal ya da Exvega Andromeda. Bunlar tank gibi modeller, 140/150kg arası taşıma kapasiteleri var.
Kağıt üzerinde her markada sözde bu değerler de benzer modeller var ama dediğim gibi almışken en az 5 sene arkama bakmak istemiyorum ve bir sorun olursa hem kendim hem de garantinin rahatça çözmesini istiyorum. Cidden koltuk konusunda karar vermek çok zor, birbirinden farklı bir ton marka var ama hepsinin fiyatı, modelleri ve özellikleri birbirine benziyor. Acaba bu dediğiniz modelleri kullanmış ya da incelemiş miydiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı kilo ve boya sahibiz :D. Ben kendim kullanmıyorum ama kuzenlerimde bi süre Xdrive kullanmıştım gayet iyi idi. Tabi modelini bilmiyorum. Şu an ki fiyatıda vardır 10k
Zaten bu boyda olanlara bu kilo veya bu kilo olanlara bu boy otomatik geliyor :D
Koltuk konusuna pek hakim olmasam da uzun zamandır Xdrive ı görüyorum ya reklamı çok iyi ya da cidden kaliteli ürün yapıyorlar gibi bir izlenim bıraktı bende de.

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Furkan Harmancı
Boyum 188 kilom 105. Koltuğum Hawk Future. Sağlamlık konusunda hiç bir sıkıntım yok. İstediğim gibi yaslanıp yatabiliyorum. En ufak bir güvensizlik hissi yok kaya gibi. Antalyada yaşadığım için kumaş bir model kullanmama rağmen biraz sıkıntı yaşıyorum. Rahatlık seviyesi ortalama diyebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ozan Gökçe
185 94 kiloyum xdrive koltuğum var, genel olarak rahat diyebilirim fakat genişlik konusunda tam rahat edemiyorum bacaklarım koltuğun o çıkıntılı tarafına değiyor aklınızda bulunsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Celal
Bizzat tanıdığım bir imalatçı var Bursa'da ürünleri gerçekten çok kaliteli ithal mekanizma kullanıyor geçen gün konuştuğumda 4400 TL ye toptancılara sattığı fiyattan sattığını söylemişti bir çok firma ona etiket gönderip fasun ürün yaptırıp 7.000-8.000 TL ye satıyor eğer kargo pahalı gelir demezsen ordan almak çok mantıklı Instagram linki BURADA

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Sercan SAYİT
Kağıt üzerinde her markada sözde bu değerler de benzer modeller var ama dediğim gibi almışken en az 5 sene arkama bakmak istemiyorum ve bir sorun olursa hem kendim hem de garantinin rahatça çözmesini istiyorum. Cidden koltuk konusunda karar vermek çok zor, birbirinden farklı bir ton marka var ama hepsinin fiyatı, modelleri ve özellikleri birbirine benziyor. Acaba bu dediğiniz modelleri kullanmış ya da incelemiş miydiniz?

Ben Hawk Future Coal kullanıyorum, arkadaşım da Exvega Andromeda kullanıyor. Sadece size değil tüm koltuk arayanlara bu modelleri tavsiye ediyorum çünkü uzun ömürlü olacaklarına eminim. Ben koltuğu halıda ittirmekte bile zorlanıyorum o derece ağır tank gibi bir hissiyat veriyor. Boyum 1,83, kilom 103. Arkadaşım da 130 kg civarı ve Andromeda kullanıyor sıkıntısız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434
Top Bottom