Neler Yeni

82 Günde sözelde derece yapabilir miyim ?

ibrahimua

80+ Bronze
Öncelikle Merhabalar.
Ben sözelden hazırlanıyorum ancak martın basından veri biraz dersler boslamısım nasıl oldu bilmiyorum ama mart bitti bitiyor telaşlanıyorum.

Tarihte %65 falanım suanda cografya tyt yi hallettim ama aytyi henüz bitiremedim. Onun dısında felsefe ve felsefe grubunda %60 civarında tamamım. Ama edebiyata henüz daha 5 6 gündür bakıyorum yeni basladım sizce derece yapmam mümkün mü ? Yani derece olmasa bile minimum 20k yapmam gerek egitim fakültesi istiyorum.

NOT: Tyt netlerim 50 civarı geliyor hemen hemen.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Mehmet Aslan
Öncelikle Merhabalar.
Ben sözelden hazırlanıyorum ancak martın basından veri biraz dersler boslamısım nasıl oldu bilmiyorum ama mart bitti bitiyor telaşlanıyorum.

Tarihte %65 falanım suanda cografya tyt yi hallettim ama aytyi henüz bitiremedim. Onun dısında felsefe ve felsefe grubunda %60 civarında tamamım. Ama edebiyata henüz daha 5 6 gündür bakıyorum yeni basladım sizce derece yapmam mümkün mü ? Yani derece olmasa bile minimum 20k yapmam gerek egitim fakültesi istiyorum.

çok çok rahat yapılır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle Merhabalar.

tabi güzel test çözersen

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok çok rahat yapılır

tabi güzel test çözersen
Ya hani abartı çalışmıyordum suana kadar ama subatta birazdaha arttırmıstım sonra marta geldik martın ne ara 18 ine geldim bilmiyorum

Ya hani abartı çalışmıyordum suana kadar ama subatta birazdaha arttırmıstım sonra marta geldik martın ne ara 18 ine geldim bilmiyorum
Sacma sapan futbol mevzuları yüzünden martta hic vermimli olmadım ama sabah daha iyi calısmaya baslıyorum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
Mehmet Aslan

Sacma sapan futbol mevzuları yüzünden martta hic vermimli olmadım ama sabah daha iyi calısmaya baslıyorum
her dersten günde düzenli 30-50 arası soru çözersen 20.000 yaparsın. Tabi konu tekrarıda önemli.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Burak
Yapılır çok rahat yapılır düzenli günde 6 saat çalışmayla çok net yapılır

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
mert
sayısalda 90 günde 40 net tyt ile başlayıp (90 tyt, 60 ayt civarına yükseltti) 50k ya gireni gördüm ve sözel daha kolay diyorlar (aşşağılamak için söylemiyorum) bence yaparsın

Top Bottom