Neler Yeni

8500-9000 TL arası LAPTOP tavsiyesi!!!

Armi3067

80+ Bronze
Bütçe
9000
Öncelikle iyi günler dilerim forum, sorum başlıktadır. 1080p medium ayarlarda 60fps sabit oyun oynatacak laptop önerisi istiyorum. SSD olmak zorunda değil temel donanım parçaları iyi olsun minimum 8GB ram olsun yeter ben onu ssd'ye geliştirme yaparım sonrasında veya 16GB rame çıkarırım. Özellikle Valorant, Forza Horizon 4, cs:go, LoL ve Gta v gibi oyunları grafik ayarı fark etmeksizin 1080P minimum 60 fps oynatsın yeter. Sıfır olsa daha iyi olur fakat temiz ikinci ellerede açığım ama önceliğim sıfır. 25 Kasımda kara cumada geliyor bu yüzden 10.000TL'ye kadar esnetme payı var ama dediğim aralıklarda olsa güzel olur.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Öncelikle iyi günler dilerim forum, sorum başlıktadır. 1080p medium ayarlarda 60fps sabit oyun oynatacak laptop önerisi istiyorum. SSD olmak zorunda değil temel donanım parçaları iyi olsun minimum 8GB ram olsun yeter ben onu ssd'ye geliştirme yaparım sonrasında veya 16GB rame çıkarırım. Özellikle Valorant, Forza Horizon 4, cs:go, LoL ve Gta v gibi oyunları grafik ayarı fark etmeksizin 1080P minimum 60 fps oynatsın yeter. Sıfır olsa daha iyi olur fakat temiz ikinci ellerede açığım ama önceliğim sıfır. 25 Kasımda kara cumada geliyor bu yüzden 10.000TL'ye kadar esnetme payı var ama dediğim aralıklarda olsa güzel olur.
Sıfır istiyorsanız o fiyata sadece Paneli verirler açma kapama tuşunu hediye ederler. 2. el tavsiyemdir: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ansli-win11-gaming-laptop-pc-1060136066/detay

Golf 4 R32

80+ Silver

Armi3067

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağ olun hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır istiyorsanız o fiyata sadece Paneli verirler açma kapama tuşunu hediye ederler. 2. el tavsiyemdir: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ansli-win11-gaming-laptop-pc-1060136066/detay
Konum olarakta bana çok yakın bunu bir araştırıyım ben iyi laptop kardeşim için alıyorum 13 yaşında ama sonuç olarak büyümeye devam ediyor ve şuan saydığım oyunları oynuyor bu laptopta o oyunları rahatlıkla açar.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,424
İsim
Oğuz Oğuz
Bu bütçede sıfır ekran kartlı laptop bulmak çok zor. İkinci elden laptop bakmak çok daha faydalı olur veya bütçeye 5k ekleyip 1650 laptop bakmanız lazım.

Top Bottom