Neler Yeni

9. Sınıfıtan sorumlu geçtim sorumluluk sınavı için yardım

shadow66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
Merhaba 9. Sınıfsan sorumlu geçtim fizik matematik ve tarihden kaldım sorumluluk sınavı nedir nasıl olur ne zaman olur hiç bir bilgim yok lütfen bilgisi olan yardımcı olabilirmi

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhaba 9. Sınıfsan sorumlu geçtim fizik matematik ve tarihden kaldım sorumluluk sınavı nedir nasıl olur ne zaman olur hiç bir bilgim yok lütfen bilgisi olan yardımcı olabilirmi
ilerleyen zamanlarda öğretmenlerin ulaşır sana yada wp grubu felan varsa yazarlar o tarihte sınav yapılır, 2 hakkın var diye biliyorum değişmediyse

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Mehmet
Peki kalırsam ne olur onlardan
Kaldığın dersler seninle birlikte gelir eğer yıl sonunda 4 dersten kalırsan sınıfta kalırsın 2. Kere sınıfta kalırsan okuldan atilirsin ve istersen açığa gecebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mustafa Gerçek
Dostum yılda 3 kere yapılıyor takvim okulun sitesi aktifse ordan yayınlanır
Ben eylül ve haziran ayını biliyorum ben haziranda girdim hocalarla sınavın yapılacağı haftadan bir hafta önce konuları sor söylerler onlara çalış 50 üzeri alırsan geçiyorsun.

Pukiina

80+ Bronze
Okulun açıldığında siteden duyuru yapılır. Kaldığın sınıfın müfredatından sorumlu olursun. Zaten konuları derler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,214
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom