Neler Yeni

9000 TL'ye Yazılım ve Oyun İçin Laptop Önerisi

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,998
İsim
Mert Metshi
Sağlam oyun oynamak istiyorsan masaüstü alman lazım. Ayrıca bu fiyata daha iyilerini bulabilirim sanırım biraz bakayım.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Bütçenizi biraz daha artırma şansınız var ise bu laptopu tavsiye ederim, dediğiniz kriterlere cuk diye oturuyor.
Amazon çok güvenilirdir,satıcı da Amazon ve aileniz ile bu durumu danışın derim çünkü mağazadan kötü bir laptop alıp parayı çöpe atmak yerine buradan çok daha iyi laptop alır uzun yıllar kullanırsın.

Nachi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih Akçay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağlam oyun oynamak istiyorsan masaüstü alman lazım. Ayrıca bu fiyata daha iyilerini bulabilirim sanırım biraz bakayım.
biliyorum ama mecburum almaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp düşünmüyorum asusun bi modelini buldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçenizi biraz daha artırma şansınız var ise bu laptopu tavsiye ederim, dediğiniz kriterlere cuk diye oturuyor.
Amazon çok güvenilirdir,satıcı da Amazon ve aileniz ile bu durumu danışın derim çünkü mağazadan kötü bir laptop alıp parayı çöpe atmak yerine buradan çok daha iyi laptop alır uzun yıllar kullanırsın.
ilgilenebilirim güzel ramini nerde yükseltcem 1 iki amd ekran kartları kötü diyorlar zaten laptopda tam verim alamayacağım sorun yaşamazmıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih Akçay
Top Bottom