Neler Yeni

900TL kulaklık önerisi.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
XPG Precog S bu modelimi diyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

gamepowerda arkadan vızıltı gibi ses gelme sorunu oluyormuș
Bu hocam.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Önümüzdeki ay bir tane kulakdışı almayı düşünüyorum ama hangisi iyidir değildir en ufak fikrim yok önerilerinizi bekliyorum. Bütçe biraz arttırabilirim.
o bütçeye James Donkey 711 kullandım (2 sene) idare ediyor param olunca gittim steelseries aldım ama 711 tam olarak fp ürünü diyebilirim

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
o bütçeye James Donkey 711 kullandım (2 sene) idare ediyor param olunca gittim steelseries aldım ama 711 tam olarak fp ürünü diyebilirim
Hocam bi konuda gördüm ama neresi olduğuna tam emin değilim. James Donkey'in ve Gamepower'ın ürünleri genellikle önerilimiyor. Bu fiyat bandında da XPG, Havit Gamenote bir de bütçe biraz daha çıkarsa Razer Kraken öneriliyor genelde. Bende bu üçlüden birini düşünüyorum.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Hocam bi konuda gördüm ama neresi olduğuna tam emin değilim. James Donkey'in ve Gamepower'ın ürünleri genellikle önerilimiyor. Bu fiyat bandında da XPG, Havit Gamenote bir de bütçe biraz daha çıkarsa Razer Kraken öneriliyor genelde. Bende bu üçlüden birini düşünüyorum.
bilmiyorum dediğin konuları görmedim ama kullanıcı olarak yorumumu yaptım (ikizime ve kuzenime de aynısını aldık )

ve 3 farklı satıcıdan aldık birinin kafa bandının üzerinde jd logosu var ikisinde yoktu ikisinin de mic ışığı var birinin yoktu anlayacağın kadarıyla farklı kombinasyonları var ve hepsi sorunsuz çalıştı

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
bilmiyorum dediğin konuları görmedim ama kullanıcı olarak yorumumu yaptım (ikizime ve kuzenime de aynısını aldık )

ve 3 farklı satıcıdan aldık birinin kafa bandının üzerinde jd logosu var ikisinde yoktu ikisinin de mic ışığı var birinin yoktu anlayacağın kadarıyla farklı kombinasyonları var ve hepsi sorunsuz çalıştı
Anladım. Teşekkürler.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Bu hocam.

bence razer yada havit alın eğer bunların arasında kaldıysanız razer titiz ses verecektir havitten ve xpg den daha düșük ses ve daha yüksek ses verebiliyor mikrofondada razer daha iyi gibi görünüyor tek eksi yanı sürücü çapı.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif

bence razer yada havit alın eğer bunların arasında kaldıysanız razer titiz ses verecektir havitten ve xpg den daha düșük ses ve daha yüksek ses verebiliyor mikrofondada razer daha iyi gibi görünüyor tek eksi yanı sürücü çapı.
Teşekkürler hocam bakayım bu ikisinden birini alırım muhtemelen.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Gamepower ve jamesdonkey girişinde girişi seviyesinde kulaklıklar yapıyor hocam. Konforlu değil f/p mi tartışılır.. bu fiyata alınabilecek en güzel kulaklık arkadaşın önerdiği razer 👍🏻

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
Gamepower ve jamesdonkey girişinde girişi seviyesinde kulaklıklar yapıyor hocam. Konforlu değil f/p mi tartışılır.. bu fiyata alınabilecek en güzel kulaklık arkadaşın önerdiği razer 👍🏻
Razer iyi hoş da diğerlerine göre daha pahalı ya acaba aradaki farka değer mi?

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Razer iyi hoş da diğerlerine göre daha pahalı ya acaba aradaki farka değer mi?
Hocam razer gibi markaların artan parçaları ile kulaklık yapsan gamepowerdan daha iyi kulaklık çıkar 😅

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
Hocam razer gibi markaların artan parçaları ile kulaklık yapsan gamepowerdan daha iyi kulaklık çıkar 😅
Tamam da gamepower düşünmüyorum hocam zaten. XPG ve havit var seçenek olarak. Gamepower nereden çıktı?

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Tamam da gamepower düşünmüyorum hocam zaten. XPG ve havit var seçenek olarak. Gamepower nereden çıktı?
xpg bilindik bir marka fakat kulaklık yaptığını sizden öğrendim. Karşılaştırma varsa izleyerek hareket etmenizi öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,829
Üyeler
141,635
Son üye
emrx
Top Bottom