Neler Yeni

9500TL Telefon Önerisi

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
Merhabalar öğrenci vergi indirimi kapsamında telefon almak istiyorum. Benim aralarından en iyi bulduğum Samsung A24 ve Tecno Spark 20 Pro modeli oldu daha iyi bir öneriniz var mı?

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Celal Smyrna
Merhabalar öğrenci vergi indirimi kapsamında telefon almak istiyorum. Benim aralarından en iyi bulduğum Samsung A24 ve Tecno Spark 20 Pro modeli oldu daha iyi bir öneriniz var mı?
ben de bu ikisini onerecektim.

surpriz istemiyorsaniz galaxy a24

guncelleme cok onemli degil, veya oyunlarda jiroskop kullanmiyorum diyorsaniz (sparkda sanal cunku) spark alabilirsiniz.

cunku kameralari daha guzel
ekran daha guzel
ram depolama daha guzel
ses daha guzel
tasarim daha guzel
kutu full (kilif+filim+kulaklik+adaptor+kablo)

keske galaxy m34 veya galaxy a25 9.499tlye satilsa da dogrudan onlari onersek ama maalesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Lloyd
21 pro kullanıyorum Bluetooth ve wifi sorunu yasiyorum. Serviste bir sıkıntı olmadigi söyleniyor.
Hmmm. Kardeşim de aynı telefonu kullanıyor 1,5 yıldır, herhangi bir sıkıntı yaşamadı bu zamana kadar. Belki yazılımsal bir problemdir bilemedim. Teknik servis olayı kötü olmuş.

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Emin
Hmmm. Kardeşim de aynı telefonu kullanıyor 1,5 yıldır, herhangi bir sıkıntı yaşamadı bu zamana kadar. Belki yazılımsal bir problemdir bilemedim. Teknik servis olayı kötü olmuş.
Hocam normalde yoktu ama android 12 ye guncelledikten sonra oldu. Telefonu sifirlayinca degismedide sürüm direk 12 olarak geldi tekrardann.

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Lloyd
General Mobile'dan genel olarak uzak duruyorum hocam pek güzel deneyimlerimiz olmadı :D
Zamanında GM 5 d kullanan ben de pek hoş şeyler yaşamadım :D Yine de marka kendini epey geliştirdi bu zamana kadar.
Herhangi bir karara varabildin mi peki?

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamanında GM 5 d kullanan ben de pek hoş şeyler yaşamadım :D Yine de marka kendini epey geliştirdi bu zamana kadar.
Herhangi bir karara varabildin mi peki?
Büyük ihtimalle Samsung A24 veya Tecno Camon 20 PRO almayı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Lloyd
Büyük ihtimalle Samsung A24 veya Tecno Camon 20 PRO almayı düşünüyorum.
Karar senin ama ben yine de söyleyeyim: Tecno'nun SAR değeri çok yüksek, ben olsam kesinlikle almazdım. A24'ün de 6gb RAM'i geleceğe dönük değil. Bu bütçede GM düşünmüyorsan kesinlikle Realme 10 öneririm. F/P olarak bu iki cihazdan da çok daha iyi bir tercih olacaktır. Fiyatı da epey düştü son zamanlarda. 8k civarına en iyi cihaz denebilir.

Ukhai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Mehmet
Karar senin ama ben yine de söyleyeyim: Tecno'nun SAR değeri çok yüksek, ben olsam kesinlikle almazdım. A24'ün de 6gb RAM'i geleceğe dönük değil. Bu bütçede GM düşünmüyorsan kesinlikle Realme 10 öneririm. F/P olarak bu iki cihazdan da çok daha iyi bir tercih olacaktır. Fiyatı da epey düştü son zamanlarda. 8k civarına en iyi cihaz denebilir.
Evet Realme 10 almaya karar verdim. Normalde tecno camon 20pro vardı özellikleri gayet iyi ama dediğiniz gibi sar değeri çok yüksek ileri vadede sıkıntı yaratabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Lloyd
Evet Realme 10 almaya karar verdim. Normalde tecno camon 20pro vardı özellikleri gayet iyi ama dediğiniz gibi sar değeri çok yüksek ileri vadede sıkıntı yaratabilir.
Şimdiden hayırlı olsun o zaman. Umarım memnun kalırsınız.

Son düzenleme:
Top Bottom