Neler Yeni

Yardım A discovery of witches nereden izlenir

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,138
İsim
Emir
Korsan siteden izlemek istemiyorum ve bende orjinalinin nerede yayımlandığını bulmaya çalıştım fakat bulamadım.Amazonda bir ara varmış fakat kullanılamıyor diyor.
1720798530103.png

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,350
İsim
Mehmet Aslan

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,750
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,750
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çok saçma.Bu başka dizilerde de geçerli.Netflixte the 100 var fakat tr de yok.
Maalesef bazı dizileri buraya getiremeyebiliyorlar devlet sağolsun saçma saçma kurallar koyduklarından.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,350
İsim
Mehmet Aslan
Çok saçma.Bu başka dizilerde de geçerli.Netflixte the 100 var fakat tr de yok.
Maalesef bazı dizileri buraya getiremeyebiliyorlar devlet sağolsun saçma saçma kurallar koyduklarından.
hocam kuraldan ziyade dizinin getirdiği izlenmeye bakılıyor , her ülkenin kütüphanesi farklı. Netflix platformda tuttuğu her dizi film için lisans ücreti ödüyor bu sebeple her ülkenin kataloğunda olmuyor , örneğin bahsettiğiniz dizi kanada kataloğunda güzel izlenme almıştır ama italya da almamıştır bu sebeple o ülkenin kataloğunda fazla para ödememek için tutmazlar.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,750
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam kuraldan ziyade dizinin getirdiği izlenmeye bakılıyor , her ülkenin kütüphanesi farklı. Netflix platformda tuttuğu her dizi film için lisans ücreti ödüyor bu sebeple her ülkenin kataloğunda olmuyor , örneğin bahsettiğiniz dizi kanada kataloğunda güzel izlenme almıştır ama italya da almamıştır bu sebeple o ülkenin kataloğunda fazla para ödememek için tutmazlar.
O etken de var da sözde ''Türk aile yapısını bozuyor'' denilerek birçok dizi gelmiyor türkiyeye Rtük sağolsun zaten AFK takılıyor normal zamanlarda para koparmaya gelince iş ama hemen orda kendileri.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,507
Üyeler
151,237
Son üye
Chega
Top Bottom