Neler Yeni

❌İndirim Bitti! A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamam eğer o şekilde bakacaksak söz konusu sistem internette en ucuz 29.250 TL, üstelik hiçbir ekipman hediyesi yok. A101'de 19.999 TL ve klavye, kulaklık ve mouse hediyeli. İndirim geçerli...
Umarım bunu yazarken ciddi değildiniz...

TeknoAdam

80+
Ben de dün gördüm . Gülmekten öldüm . Yolacak kaz arıyorlar.🤣

TeknoAdam

80+
Umarım bunu yazarken ciddi değildiniz...
Önceki yazdıklarıma yanıt vermeniz daha iyi olur çünkü asıl konumuz o.
''İndirim kategorisinde sadece gerçek indirim paylaşılmalı.'' gibisinden bir mantıkla ekran görüntüsü paylaşıp konu hakkında hiç yorum yapmadan moderatör etiketleyince ben de birebir aynı sistemin fiyatını paylaştım. Hani demek istediğim kurallara göre gideceksek kurala uygun bir konu. Tabii ki bu cihaz alınmalı vs demedim. Kuralsa kurala uygun dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Moderatör arkadaş ''İndirim bitti'' etiketi atmış ama 9 Mayıs 2024 tarihinde başlıyor. Neyse konu silinmediği sürece amacına ulaşır diyorum. Kilit de atabilirsiniz fakat silmeyin rica ediyorum.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
''İndirim kategorisinde sadece gerçek indirim paylaşılmalı.'' gibisinden bir mantıkla ekran görüntüsü paylaşıp konu hakkında hiç yorum yapmadan moderatör etiketleyince ben de birebir aynı sistemin fiyatını paylaştım. Hani demek istediğim kurallara göre gideceksek kurala uygun bir konu. Tabii ki bu cihaz alınmalı vs demedim. Kuralsa kurala uygun dedim.

Moderatör arkadaş ''İndirim bitti'' etiketi atmış ama 9 Mayıs 2024 tarihinde başlıyor. Neyse konu silinmediği sürece amacına ulaşır diyorum. Kilit de atabilirsiniz fakat silmeyin rica ediyorum.
Ne paylaşıyon o zaman hoca git işine

Ekonomi battıkça bunlar ucuzluyor mu aylardır piyasayı adam akıllı takip etmiyorum sanki geçen senenin fiyatı gibi geldi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
''İndirim kategorisinde sadece gerçek indirim paylaşılmalı.''
GERÇEK İNDİRİM PAYLAŞILMALI yazıyor. Bu paylaştığın zaten indirim de değil. Demek ki indirim değil demişim. Bir de bunun neresini savunuyorsunuz anlamadım. Sen diyorsun ki "Bak burada 30.000₺, A101'de 19.999₺." O çok iyi, süper mi diyelim? Zaten bilgisayardan anlayan bir insan bunu gelip de sıcak kategori yerine açmaz. Eğlence kategorisine açarsa açar. Çünkü A101 komik bir sistem yapmış. İyi akşamlar dilerim. Sıcak fırsatlar kategorisine lütfen sadece indirim paylaşınız. İyi forumlar.

TeknoAdam

80+
GERÇEK İNDİRİM PAYLAŞILMALI yazıyor. Bu paylaştığın zaten indirim de değil. Demek ki indirim değil demişim. Bir de bunun neresini savunuyorsunuz anlamadım. Sen diyorsun ki "Bak burada 30.000₺, A101'de 19.999₺." O çok iyi, süper mi diyelim? Zaten bilgisayardan anlayan bir insan bunu gelip de sıcak kategori yerine açmaz. Eğlence kategorisine açarsa açar. Çünkü A101 komik bir sistem yapmış. İyi akşamlar dilerim. Sıcak fırsatlar kategorisine lütfen sadece indirim paylaşınız. İyi forumlar.
Önceki yazdıklarıma hiçbir yanıt vermediğiniz için tıpkı sizin yaptığınız gibi GÖRMEZDEN geliyorum yanıtınızı. İyi forumlar.

Ne paylaşıyon o zaman hoca git işine
Bu üslupla ancak sanalda konuşabilirsiniz. Teknoloji ne güzel nimet. Tadını çıkarın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,546
İsim
uwu
Enayiler günü kutlu olsun

bu daha iyi

wt atlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yasir saygı
oha anne bak oyuncu kasası yaziyo isigi falanda var hele bide yaninda rampage mouse varsa ALLAH ALLAHHH yapistir gitsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,694
Üyeler
142,009
Son üye
mertoxin
Top Bottom