Neler Yeni

Abdullah Abi arabandan memnun musun ?

TİTAN.

80+ Platinum
Allah kaza bela vermesin arabama aşığım. Japon arabaları hele ki böyle bir spor araçta konfor beklemeyeceksin süspansiyonları olması gerektiği gibi çok sert ama bir sürüş keyfi var bunu sadece kullanınca anlarsın örnek vereyim BMW'nin sürüş keyfi övülür BRZ'den sonra BMW bana traktör gibi geliyor.
Çok teşekkür ederim Abdullah Abi
Peki servis açısından sıkıntı yaşıyor musun veya yedek parça bulmakta

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Çok teşekkür ederim Abdullah Abi
Peki servis açısından sıkıntı yaşıyor musun
Yoook servis ağı gayet geniş söylenenin aksine parça tedariği hızlı ve Subaru TR servisleri kullanıcılarını çok üst tutuyor. Zaten dünyada aftermarketi en çok bulunan araçlardan biri Aliexpress'te bile milyon tane eklenti var.

Geçen servislik bir işim oldu "eyvah bu parçaların gelmesi 2 ayı bulur dedim" Servis 3 güne orijinal parçalarla aracımı teslim etti

Bakım zamanları 12.000KM'de bir, sen bunu 8.000KM'de bir yaptırırsan ömürlük kullanırsın.

TİTAN.

80+ Platinum
Yoook servis ağı gayet geniş söylenenin aksine parça tedariği hızlı ve Subaru TR servisleri kullanıcılarını çok üst tutuyor. Zaten dünyada aftermarketi en çok bulunan araçlardan biri Aliexpress'te bile milyon tane eklenti var.

Geçen servislik bir işim oldu "eyvah bu parçaların gelmesi 2 ayı bulur dedim" Servis 3 güne orijinal parçalarla aracımı teslim etti

Bakım zamanları 12.000KM'de bir, sen bunu 8.000KM'de bir yaptırırsan ömürlük kullanırsın.
Eyvallah Abdullah Abi çok teşekkür ederim sana iyi sürüşler 😊

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,266
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom