Neler Yeni

Abdullah abinin forum tayfaya özel PC stoğundan nasıl alabiliriz

LegolaSke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sercan
Abdullah abinin forum PC stoğundan nasıl alabiliriz yardımcı olurmusunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Muhtemelen foruma önceden kayıt olanlar için veya belli bir mesajın üstündekiler için olur. Foruma bugün kayıt olanlar kampanyadan yararlanabilirlerse haksızlık olur:kekw:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,741
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
hocam sen bilirsin silverlar ve üstümü alabiliyor
Geçmişte silver üstüne 25 stoklu sistem çıkardı. Ancak bu sefer 50-100 stoktan bahsediyor. Silver üstü üyelerde aldı zaten alacağı sistemi. Yani 50-100 stoklu sistemi silver üstü pek alan olmaz. O yüzden direkt üyelere vereceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muhtemelen foruma önceden kayıt olanlar için veya belli bir mesajın üstündekiler için olur. Foruma bugün kayıt olanlar kampanyadan yararlanabilirlerse haksızlık olur:kekw:
Hayır haksızlık olmaz, hem bu sayede forumun üye sayısı artar ve aktiflik çoğalır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Geçmişte silver üstüne 25 stoklu sistem çıkardı. Ancak bu sefer 50-100 stoktan bahsediyor. Silver üstü üyelerde aldı zaten alacağı sistemi. Yani 50-100 stoklu sistemi silver üstü pek alan olmaz. O yüzden direkt üyelere vereceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır haksızlık olmaz, hem bu sayede forumun üye sayısı artar ve aktiflik çoğalır.
bize öncelik olmazmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
alihan özçim
Detayları kendisi belirtecektir. Şu an sadece foruma özel sistem çıkaracağını ve 50-100 arası stokta olacağını belirtti. Sistem çıkmaya yakın daha kapsamlı bilgilendirme yapar.
50-100 adet yetersiz olacak diye düşünüyorum. Yüksek ihtimalle bir çok ihtiyacı olmayan alır gibi sistemi

Ek000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Kuzkaya
Ben eskiden hep başkalarının fikirlerine bakmak için kullanıyordum şimdi o sistem geldi keske biraz daha aktif kullansaydim

Top Bottom