Neler Yeni

AC Valhalla ubisoft connect üzerinden 2 defa indiriyor YARDIM !

Zper'66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsrafil Çolak
Arkadaşlar sinirden bilgisayarı kırmama ramak kaldı bu allahın belası epic games den ac valhalla aldım indirdim oynata bastım u connect açıldı ve oyunu tekar indirmeye başladı ne yaptıysam başaramadım 110 gb ı tekrar indirmeye ne niyetim ne de zamanım var allah için yardım edin sinirden deliriyorum uconnectden dosayaları doğrula yaptım olmadı epicden inen yeri connect indirme konumu yaptım olmadı olmadı yardım
Ekran görüntüsü 2023-12-17 182944.png

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
İbrahim Hamza Önen
Arkadaşlar sinirden bilgisayarı kırmama ramak kaldı bu allahın belası epic games den ac valhalla aldım indirdim oynata bastım u connect açıldı ve oyunu tekar indirmeye başladı ne yaptıysam başaramadım 110 gb ı tekrar indirmeye ne niyetim ne de zamanım var allah için yardım edin sinirden deliriyorum uconnectden dosayaları doğrula yaptım olmadı epicden inen yeri connect indirme konumu yaptım olmadı olmadı yardımAlıntıyı görüntüle
oyunu epicten deil zaten uplayden indirmesi lazım her şey normal

Zper'66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsrafil Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyunu epicten deil zaten uplayden indirmesi lazım her şey normal
epicden inen 110 gb dosya ne o zaman hocam oyun doyaları zaten inmiş bu ubisoft bidaha indirmeye kalkıyor para verdiğim şeyi oynayamıyorum sinir oldum crack atıp oynayacam başlarım böyle işe

Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Paşadöner
epicden inen 110 gb dosya ne o zaman hocam oyun doyaları zaten inmiş bu ubisoft bidaha indirmeye kalkıyor para verdiğim şeyi oynayamıyorum sinir oldum crack atıp oynayacam başlarım böyle i
görünürdemi indiriyor hocam depolamanız azalmıyorsa bir sıkıntı yoktur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,013
Üyeler
142,844
Son üye
PlexTV
Top Bottom