Neler Yeni

🔥İndirim Ac1300 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wi-Fi Alıcı 254 TL

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim
Berkay BABUCCU

üründe çok bir indirim yok 10 tl falan. Kupon iiçin diyorsan bir konu aç kuponvar diye belirt geç.Boş konu gibi geliyor indirim olmayınca.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

üründe çok bir indirim yok 10 TL falan. Kupon iiçin diyorsan bir konu aç kuponvar diye belirt geç.Boş konu gibi geliyor indirim olmayınca.
Hocam suanki açıklamadakiler ne? Halihazırda ben bilmiyorum fiyatın normal olmasını?
Neden uç Uç Tık Hızı Nays diyorum veya neden yeni üyelikte 75 TL diyorum asıl burda boşu sen yapıyorsun.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim
Berkay BABUCCU
Hocam suanki açıklamadakiler ne? Halihazırda ben bilmiyorum fiyatın normal olmasını?
Neden uç Uç Tık Hızı Nays diyorum veya neden yeni üyelikte 75 TL diyorum asıl burda boşu sen yapıyorsun.
Kankam o zaman açarsın bir konu belirtirsin.Bu dediginde n11 deki tüm ürünlere konu ac o zaman aciklamalar ile bir cogunda indirim olacak zaten:D portali doldur her ürünle mantık buysa

Kankam o zaman açarsın bir konu belirtirsin.Bu dediginde n11 deki tüm ürünlere konu ac o zaman aciklamalar ile bir cogunda indirim olacak zaten:D portali doldur her ürünle mantık buysa
Var zaten sen takip etmiyorsan senin sorunun benim değil forumdakiler sorabilirsin n11 konularımı boş yapıp bide üzerini siviyorsun

Var zaten sen takip etmiyorsan senin sorunun benim değil forumdakiler sorabilirsin n11 konularımı boş yapıp bide üzerini siviyorsun
şu elemanın n11'de gördüğü her şeye konu açmasına bir aksiyon almayı düşünen var mı? kuponu isteyen istediği yerde kullanır olm zaten beyin hasarlı gibi ürün paylaşıp kuponla alabilirsiniz demenin mantığı ne? kuponla her şeyi alabiliyorum zaten istersem araba alırken kullanırım 75 TL kuponu. kategorinin amacı ciddi İNDİRİM PAYLAŞMAK alooooooooooooooooo duyan var mı? ahahaha komedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

utanmadan cevap veriyor bi de daha'da daha'da daha'da reyiz :D:D:D:D:D

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Bence de boş konu. N11 de kuponlarla zaten ürün alınabiliyor. 10 TL indirim var diye sıcak fırsat olmaz. Arkadaşın sıcak fırsatlara konu açması engellenmeli.

Bence de boş konu. N11 de kuponlarla zaten ürün alınabiliyor. 10 TL indirim var diye sıcak fırsat olmaz. Arkadaşın sıcak fırsatlara konu açması engellenmeli.
Konuyu kendiniz nasıl anladınız bilmiyorum ama gayet açıklayıcı şekilde açtım örnek vereyim uç Uç Tık Hızı Nays bunlar ile çok daha uyguna alabilirsin + 75 TL yeni üyelik kuponu vs var Daha'da Uyguna Alabilirsin burada bu fiyattan alinmi diyorum yoksa Daha'da Uyguna alinmi?

COMMANDERR

80+ Bronze
Evet olaya doğrucu olarak bakıcam.
Ürünün normal fiyatları zaten.
Yeni üyelik kuponu ile dedikleri gibi çoğu elektronik ürün alınabilir.

Ama ihtiyacı olanın ,yada ürünü bilmeyenin işine yarar bir malzeme ,bunu da arkadaş güzelce neden paylaştığını açıklamış
Gidip adamı gömmenin bi anlamı yok.

Defalarca Paylaştığı indirimli ürünlerini,fırsat ürünlerini aldım ve aldınız.

Ama ihtiyacı olanın ,yada ürünü bilmeyenin işine yarar bir malzeme ,bunu da arkadaş güzelce neden paylaştığını açıklamış

Defalarca indirimli ürünlerini,fırsat ürünlerini aldım ve aldınız.
Yani açıklama yapmasam zaten sonuna kadar haklı ama amacım su hâlihazırda bazı kampanyalar ile Daha'da Uyguna alınabiliyor bunuda zaten belirtiyorum konum altına belirtmesem herkes haklı ama belirtiyorum 🙂 ama bazıları konuyu farklı anlıyor neyse bir şey demiyorum

Defalarca indirimli ürünlerini,fırsat ürünlerini aldım ve aldınız.
ihtiyacı olan arar bulur. her girdiğimde forum listesinde 10 başlığı var n11'den indirimsiz ürünleri kuponla alın daha'da daha'da daha'da diyerek. alırım olm zaten kuponum varsa senin akıl vermene ihtiyacım mı var. ihtiyacı olabilir diye trilyon tane başlık açayım o zaman ben de buraya ciddi bir indirim yokken. açayım mı mesela bi elektrikli Rolls Royce Spectre konusu? belki ihtiyacı olan görür alır nasıl olur? daha'da uyguna alamaz ama bak onu xD

Yani açıklama yapmasam zaten sonuna kadar haklı ama amacım su hâlihazırda bazı kampanyalar ile Daha'da Uyguna alınabiliyor bunuda zaten belirtiyorum konum altına belirtmesem herkes haklı ama belirtiyorum 🙂 ama bazıları konuyu farklı anlıyor neyse bir şey demiyorum
kampanya için 1 tane konu açarsın olur biter. kampanya var diye önüne gelen ürünü atıp bu kampanyayla alın mı dicen? ne kullanıyosun birader sen ahahaha olaya yaklaşıma bak. n11 deki tüm ürünleri at o zaman dicem de zaten atıyosun problem forum yönetiminde ahahahah

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Berk
Dostum forumu boş indirimler adı altında çöplüpe çeviriyorsun

COMMANDERR

80+ Bronze
ihtiyacı olan arar bulur. her girdiğimde forum listesinde 10 başlığı var n11'den indirimsiz ürünleri kuponla alın daha'da daha'da daha'da diyerek. alırım olm zaten kuponum varsa senin akıl vermene ihtiyacım mı var. ihtiyacı olabilir diye trilyon tane başlık açayım o zaman ben de buraya ciddi bir indirim yokken. açayım mı mesela bi elektrikli Rolls Royce Spectre konusu? belki ihtiyacı olan görür alır nasıl olur? daha'da uyguna alamaz ama bak onu xD

kampanya için 1 tane konu açarsın olur biter. kampanya var diye önüne gelen ürünü atıp bu kampanyayla alın mı dicen? ne kullanıyosun birader sen ahahaha olaya yaklaşıma bak. n11 deki tüm ürünleri at o zaman dicem de zaten atıyosun problem forum yönetiminde ahahahah
Ben yorumumu yaptım gerisi beni ilgilendirmez.
Herkesin kendi düşüncesi var.
Benim düşüncem böyle idi .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,141
Üyeler
146,889
Son üye
mehmet347
Top Bottom