Neler Yeni

🔥İndirim Ac1300 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz Wi-Fi Alıcı 254 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Hayır o zaman n11 de ki her ürünü buraya konu açalım sıcak fırsat diye. Olacak şey mi bu. N11 indirimler diye konu açarsın altına bunları koyarsın olur. Boş boş konu açma.

Dostum forumu boş indirimler adı altında çöplüpe çeviriyorsun
ihtiyacı olan arar bulur. her girdiğimde forum listesinde 10 başlığı var n11'den indirimsiz ürünleri kuponla alın daha'da daha'da daha'da diyerek. alırım olm zaten kuponum varsa senin akıl vermene ihtiyacım mı var. ihtiyacı olabilir diye trilyon tane başlık açayım o zaman ben de buraya ciddi bir indirim yokken. açayım mı mesela bi elektrikli Rolls Royce Spectre konusu? belki ihtiyacı olan görür alır nasıl olur? daha'da uyguna alamaz ama bak onu xD
Mesaj otomatik birleştirildi:

kampanya için 1 tane konu açarsın olur biter. kampanya var diye önüne gelen ürünü atıp bu kampanyayla alın mı dicen? ne kullanıyosun birader sen ahahaha olaya yaklaşıma bak. n11 deki tüm ürünleri at o zaman dicem de zaten atıyosun problem forum yönetiminde ahahahah
Halihazırda işinize gelmiyorsa konular engelleyip geçin + forum yönetiminde problem olsa gerekeni yapardı zaten şimdiye kadar değilmi? Demek ki problem yokki yapmıyorlar halihazırda herkes paylaşım yaparken bazen hata yapar bazen alakasız konu açar aslında amacı yardımcı olmaktır forum halkına ama yanlış şekilde anlaşılır amacı tamamen forumdakiler daha uyguna ürün alsın faydalansindir ama tek konuda diğer bütün konuları hiçe sayıp hemen boş konu diye ithamda bulunulur bu hep böyle zaten ne kadar iyi olursan ol 1 hatada tüm iyiliklerin gider neyse tartismicam sizlerle @Mehmet Yılmaz ve diğer yöneticiler biliyor durumu ters durumda illaki uyarı alırdım almadım şimdiye kadar bazı istinai durumlar hariç onlara zaten dikkat ediyorum harici insanız zaten halihazırda hata yapma payımız var.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,090
İsim
Berk
Halihazırda işinize gelmiyorsa konular engelleyip geçin + forum yönetiminde problem olsa gerekeni yapardı zaten şimdiye kadar değilmi? Demek ki problem yokki yapmıyorlar halihazırda herkes paylaşım yaparken bazen hata yapar bazen alakasız konu açar aslında amacı yardımcı olmaktır forum halkına ama yanlış şekilde anlaştılir amacı tamamen forumdakiler daha uyguna ürün alsın faydalansindir ama tek konuda diğer bütün konuları hiçe sayıp hemen boş konu diye ithamda bulunulur bu hep böyle zaten ne kadar iyi olursan ol 1 hatada tüm iyiliklerin gider neyse tartismicam sizlerle @Mehmet Yılmaz ve diğer yöneticiler biliyor durumu ters durumda illaki uyarı alırdım almadım şimdiye kadar bazı istinai durumlar hariç onlara zaten dikkat ediyorum harici insanız zaten halihazırda hata yapma payımız var.
İyi niyetini herkes anlıyor zaten ondan yana bir problem yok lakin önceki konularda da fark ettim keza bir kaç arkadaşta dile getirmiş. Bu kupon vs bunlarla zaten bir çok ürünü indirimli alabiliyorsun. Onca konu açarken veya arkadaşlar dile getirirken hiç mantıklı da mı gelmedi n11 ürünleri indirimli almak gibi bir başlıkta konu açsan, yönergeleri belirtsen hatta bir kaç ürünü de arkadaşlar şu ürünlere de denk geldim gayet uygun fiyata düşüyorlar gibisinden daha yararlı bir konu olmaz mı sence de? Neyse ya aynı şeyleri tekrarlayan biri gibi gözükmek istemem sen anladın.

İyi niyetini herkes anlıyor zaten ondan yana bir problem yok lakin önceki konularda da fark ettim keza bir kaç arkadaşta dile getirmiş. Bu kupon vs bunlarla zaten bir çok ürünü indirimli alabiliyorsun. Onca konu açarken veya arkadaşlar dile getirirken hiç mantıklı da mı gelmedi n11 ürünleri indirimli almak gibi bir başlıkta konu açsan, yönergeleri belirtsen hatta bir kaç ürünü de arkadaşlar şu ürünlere de denk geldim gayet uygun fiyata düşüyorlar gibisinden daha yararlı bir konu olmaz mı sence de?
Hocam zaten uyguna düşmüyormu? Niye burayı atlıyoruz onu anlamıyorum belki adam bu üründen bı haber nerden biliyoruz herkesi kendiniz gibi görmeyin lütfen 🙂😐

Halihazırda işinize gelmiyorsa konular engelleyip geçin + forum yönetiminde problem olsa gerekeni yapardı zaten şimdiye kadar değilmi? Demek ki problem yokki yapmıyorlar halihazırda herkes paylaşım yaparken bazen hata yapar bazen alakasız konu açar aslında amacı yardımcı olmaktır forum halkına ama yanlış şekilde anlaşılır amacı tamamen forumdakiler daha uyguna ürün alsın faydalansindir ama tek konuda diğer bütün konuları hiçe sayıp hemen boş konu diye ithamda bulunulur bu hep böyle zaten ne kadar iyi olursan ol 1 hatada tüm iyiliklerin gider neyse tartismicam sizlerle @Mehmet Yılmaz ve diğer yöneticiler biliyor durumu ters durumda illaki uyarı alırdım almadım şimdiye kadar bazı istinai durumlar hariç onlara zaten dikkat ediyorum harici insanız zaten halihazırda hata yapma payımız var.

hmm demek ki forum yönetimi durumdan epey hoşnut izleyelim bakalım neler olacak trafik istatistiklerine ve kategoriye olan ilgi/aktifliğe. eskiden girip 3-5 yararlı bi şey bulur insanlara da önerirdik. şimdi 20 konunun 10'u senin bomboş n11 uç uç tık tık nays daha'da daha'da konularınla dolu. tombala, kuş yemi, balık kemiği bık bık bık yetti be. yönetim de bu duruma OK ise oyna devam hadi bakalım.

hmm demek ki forum yönetimi durumdan epey hoşnut izleyelim bakalım neler olacak trafik istatistiklerine ve kategoriye olan ilgi/aktifliğe. eskiden girip 3-5 yararlı bi şey bulur insanlara da önerirdik. şimdi 20 konunun 10'u senin bomboş n11 uç uç tık tık nays daha'da daha'da konularınla dolu. tombala, kuş yemi, balık kemiği bık bık bık yetti be. yönetim de bu duruma OK ise oyna devam hadi bakalım.
Kayboluyor ama işine gelmiyor senin. Bende nedense kayboluyor + sen hayvan vs beslemiyorsan bakma konuya? Zorlami sana konuya bak diyorlar halihazırda ben muhabbet kuşu besliyorum ve indirimli bulduğum ürünleri paylaşıyorum + kimi kedi köpek besliyor onlarda keza paylaşım yapıyor bende keza konu kiminin ihtiyacına yarıyor kiminin değil herkesin işine yarayacak diye bir kaidemi var? Senin işine gelmiyorsa kimse zorla sana konumu okutturmuyor

Top Bottom