Neler Yeni

Öneri Acer 16 - LOQ - TUF A15 4050 laptop kıyaslaması

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Toprak
Peki hocam adaptörü daha yükseği ile değiştirsem işlemci için yine aynı şeyi yaşar mıyım
Hocam ekran kartı ile işlemci aynı anda yüke girdinde limit giriyor. Tek işlemci yüke girdiğinde tam performans alırsınız. Ayrıca adaptörün daha yükseği ile değiştirirsenizde gideceğini sanmıyorum fakat oyunlarda çok büyük sıkıntı çıkaracağını da sanmıyorum limitin. Zaten sadece oyunlarda limit girer ekran kartı ile işlemciye yük bindiğinden dolayı.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Hocam ekran kartı ile işlemci aynı anda yüke girdinde limit giriyor. Tek işlemci yüke girdiğinde tam performans alırsınız. Ayrıca adaptörün daha yükseği ile değiştirirsenizde gideceğini sanmıyorum fakat oyunlarda çok büyük sıkıntı çıkaracağını da sanmıyorum limitin. Zaten sadece oyunlarda limit girer ekran kartı ile işlemciye yük bindiğinden dolayı.
O sorun işte hocam benim için ben çok oyun oynarım performans baya bi düşerse sorun

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Ömer Murat KARACA
Hocam Tuf A15 R7 7735HS RTX 4060 kullanıyorum 8 aydır. Ekranı bugüne kadar kullandığım en iyi ekran diyebilirim. Önceki Tuf F15 cihazımın ekranı da IPS idi ama A15'in ekranı eski F15'ime nazaran 3-4 kat daha canlı renk, keskin görüntü sunuyor. Victus'tan falan da bariz şekilde iyi ekranı var ama işte attığınız cihaz işlemciden kaybediyor. 7735HS bile İ5 12500H dengi iken Ryzen 5 7535HS zayıf bir CPU.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,238
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom