Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 3 A315-510P-38X0 Dizüstü Bilgisayar 6.899TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
nasıl performans olarak
Knka sürücüleri kurmayı yeni bitirdim valoranti indirdim birde ama bakamadım yarın tpm ayarlarını felan yapicam ondan sonra test ederim. İlk deneyimim ekran biraz bana garip geldi böyle dalgalı dalgalı gibi sulu boya tarzı gibi desem daha doğru panel farkından galiba oda. Yarın akşam sonuçları paylasirim

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Omer Faruk
Ekranın renk kalitesi, canlılığı vs. aşırı kötü mü? Pek iyi olmasını beklemiyoruz zaten, TN panel. Fakat günü kurtarır seviyede mi?
Ekranı iyi değil, beyazlar çok soluk görünüyor. ama günü kurtarır
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc nasıl iyi mi memnun etti mi
Gayet iyi, işlemci kullanımı boşta %5'den yukarı çıkmıyor video izlerken %40 civarında kasma donma takılma yok. tek sorunu ekranı ortalamanın biraz altında kalmış ve Adaptör kablosu ve ucu çok çok ince, yanlışlıkla çeksem kırılır muhtemelen ucu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
ERTUĞRUL ALPARSLAN
Ekranı merak edenler için arkasında Lg nin ıps panel bir monitörü var neredeyse laptoptan pahalı bir monitör ekran ilk geldiğinde kötüydü ama güncelleme ve ayarla düzeliyor biraz kurcalayın

Ekler

• 20230609_092036.jpg
    20230609_092036.jpg
    604 KB · Hit: 182
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
hayri ceylan
Arkadaşlar 2 adet aldım. İkisinde de touch pad çalışmıyor. Neyi yanlış yapıyorum ya da hiç yapmıyorum? Acil yardım lazım

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kaan
Ben de aldım hiç aklımda yokken,evdeki eski laptop nüfusuna doping olmuş olur güzel fırsat.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,776
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Arkadaşım ödev-film için laptop arıyordu 6k bandında.
Alsın mı? Önereyim mi? Daha iyisi var mı?

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Omer Faruk
Kullanımlarım sonrası, Ekranda UPSCALING Yani bir ölçeklendirme olduğunu düşünüyorum. 1,2 Tane denemek için oyun indirdim Niyeyse ikisi de 720p'de açıldı 1080p'ye kendim çektim. Ayrıca Ekrana koyduğum resmin bazı noktaları özellikle belirli renklerin yani siyah, Mavi gibi düz renklerin olduğu resimlerde Bazı noktalar çözünürlüğü düşük bir siyah oluyor.
Böyle bir şey olabilir mi sizce?

zyixexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Furkan
Knka sürücüleri kurmayı yeni bitirdim valoranti indirdim birde ama bakamadım yarın tpm ayarlarını felan yapicam ondan sonra test ederim. İlk deneyimim ekran biraz bana garip geldi böyle dalgalı dalgalı gibi sulu boya tarzı gibi desem daha doğru panel farkından galiba oda. Yarın akşam sonuçları paylasirim
test ettinizmi hocam?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,515
Üyeler
143,666
Son üye
charm_caster
Top Bottom