Neler Yeni

Acer nitro 16 4060 oyun için alınır mı ?

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
Bu sistem şuanki guncel oyunları yüksek çözünürlükte 1080 p de görsellik olarak güzel oynatır mi 60 fps üstü? Saf gücünün yeteceğini sanmıyorum ama dlss teknolojisi ile 60 fps üstü alır sanırım yalnız görsellik olarak çok kötü etkiler mi bilmiyorum .eğer leptoptan vazgeçersem hazır sistem olarak 4070 süperli alacağım. https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/
Aralarında pek fark yoksa leptop almam daha iyi değil mi ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Usta sen böyle kararsızlığa devam edersen bişey alamiyacaksın bu enflasyonda :D.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
arasında dev asa farklar olacaktır tabi ki masaüstü daha performanslı hem de güncellenebilir.

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta sen böyle kararsızlığa devam edersen bişey alamiyacaksın bu enflasyonda :D.
Bu kararsızlık 1 yıldır var .Sana sebebini özelden yazsam fikrini söyler misin gerçekten

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu kararsızlık 1 yıldır var .Sana sebebini özelden yazsam fikrini söyler misin gerçekten

Daha önce söylemiştin, dediğim gibi işin aslı korkunun ecele faydası yok. Gireceği var ise evindeki o aleti her halükarda alır ne olursa.

Ama sürekli yanımda götüreyim diyorsan laptop alıcaksın yani bu kadar.

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce söylemiştin, dediğim gibi işin aslı korkunun ecele faydası yok. Gireceği var ise evindeki o aleti her halükarda alır ne olursa.

Ama sürekli yanımda götüreyim diyorsan laptop alıcaksın yani bu kadar.
Yok o hırsız meslesini umursamıyorum artık. Ben aylık 25 k biriktiriyorum bazen parayı yiyince rahat 20 k köşeye atıyorum. Uzun zamandır evlenmek istedigim için para biriktiyorum yani az çok birşeyler birikti .şimdide korkuyorum ben bu sistemi aldığımda kız karşıma çıkar ozamanda pek param olmaz diye .ama sonra diyorum kız 1 ayda evlen diyecek hali yok yine 1 yıl en az evlilik sürer biriktirirsin .böyle düşünmekten 1 yıldır bilgisayarlara ancak bakıyorum. İçimde heves kalmış. Sence yanlış düşünüyorum değil mi ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yok o hırsız meslesini umursamıyorum artık. Ben aylık 25 k biriktiriyorum bazen parayı yiyince rahat 20 k köşeye atıyorum. Uzun zamandır evlenmek istedigim için para biriktiyorum yani az çok birşeyler birikti .şimdide korkuyorum ben bu sistemi aldığımda kız karşıma çıkar ozamanda pek param olmaz diye .ama sonra diyorum kız 1 ayda evlen diyecek hali yok yine 1 yıl en az evlilik sürer biriktirirsin .böyle düşünmekten 1 yıldır bilgisayarlara ancak bakıyorum. İçimde heves kalmış. Sence yanlış düşünüyorum değil mi ?

33K ya 4060 laptop al geç evliliği etkileyen bir miktarda olmaz :D

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
uğur demirel
Bu sistem şuanki guncel oyunları yüksek çözünürlükte 1080 p de görsellik olarak güzel oynatır mi 60 fps üstü? Saf gücünün yeteceğini sanmıyorum ama dlss teknolojisi ile 60 fps üstü alır sanırım yalnız görsellik olarak çok kötü etkiler mi bilmiyorum .eğer leptoptan vazgeçersem hazır sistem olarak 4070 süperli alacağım. https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/
nitro 5 aldım memnunum fiyat ucmadan al bence

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Capgras
Karşına çıkarsa evlilik gibi bir mevzu o zaman satarsın aldığın laptop'u zaten.

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
nitro 5 aldım memnunum fiyat ucmadan al bence
1080 p de hikayeli oyunlarda nasıl 60 fps veriyor mu yüksek ayarlarda .internetten bakıyorum da oyun konusunda. Çok videosunu bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu ilk defa görüyorum neden bukadar ucuz intel olduğu için mi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
1080 p de hikayeli oyunlarda nasıl 60 fps veriyor mu yüksek ayarlarda .internetten bakıyorum da oyun konusunda. Çok videosunu bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu ilk defa görüyorum neden bukadar ucuz intel olduğu için mi

Fiyat performans model, fiyatına göre gayet iyi. Bu arada giriş modeller bu fiyat bandında zaten 32-34 :D. Akakçeden bakarsan en uyguna bulursun.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
uğur demirel

Trabzonli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kadir bayraktar
Fiyat performans model, fiyatına göre gayet iyi. Bu arada giriş modeller bu fiyat bandında zaten 32-34 :D. Akakçeden bakarsan en uyguna bulursun.
Bilgisayarı şimdi izledim çok güzel ama bir iki kişi ghos sorunundan dolayı şikayetçi :(

Top Bottom