Neler Yeni

acer nitro 16/ gaming pişmanlığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Kağan
arkadaşlar mühendislik okuyacağım aynı zamanda oyun da oynuyorum diye bu laptopu aldım. 1 ay oldu yaklaşık ve ben oyunlardan sıkıldığımı fark ettim. ekranı aşırı iyi tabi ama aynı bütçeye daha taşınabilir bir şeu de alabilirdim pişmanlığı oldu. bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?(performansı açısından fln yine de mantıklı mı mesela)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
berkay
Taşımak dert değil bence performanslı bir bilgisayar almışsın ve oyun sıkılması dönemliktir bence yakında tekrar pişmanlığın kalmayacak çünkü bunu almasaydın oyun oynama isteğin geldiğinde elde edemeyecektin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada taşımak elbet yorabilir ama oyun için buna katlanılır diye düşünüyorum

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
arkadaşlar mühendislik okuyacağım aynı zamanda oyun da oynuyorum diye bu laptopu aldım. 1 ay oldu yaklaşık ve ben oyunlardan sıkıldığımı fark ettim. ekranı aşırı iyi tabi ama aynı bütçeye daha taşınabilir bir şeu de alabilirdim pişmanlığı oldu. bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?(performansı açısından fln yine de mantıklı mı mesela)
Hocam bende bu laptobu almayı düşünüyorum tasinmicak kadar ağırmı bu kadar sahiden

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Kağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka değil. sadece hiç oyun oynamicaksam direkt hafif alabilirdim diye düşünüyordum ben. genel olarak şikayetim yok. benimki başka bir durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Kağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam düşündüm de rahatça ssd ve ram yapabileceğim bir laptop. mac fln alsam bu açıdan rahat olmazdı ya da yüksek modeller bütçemi aşıyordu zaten. dediğiniz gibi isyediğim zaman oynayabilmek güzel rahatlık. okuyan olursa kötü reklam olmasın diue de ekliyim. arkadaşlar ekran önemsiz demeuin tavsiyem olarak. dizi film oyun günlük kullanım her türlü keyfinizi artırır bu bütçede kesinlikle victus yerine acer nitro 16.(performansta ztn sorun yok)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,238
Üyeler
158,064
Son üye
average
Top Bottom