Neler Yeni

Acer nitro 5 3070 ti alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
Merhaba arkadaşlar şu linkteki laptopu alacağım sadece nasıl olduğunu soğutma pil süreleri vb şeyleri sormak için konu açıyorum lütfen başka laptoplar önermeyin sadece bu laptopla ilgili şeyleri söyleyin teşekkürler.

Amazon.com.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Soğutma konusunda 85-90 derecelere çıkabilir donanımlar ama fena değildir. Genel olarak güzel laptop.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soğutma konusunda 85-90 derecelere çıkabilir donanımlar ama fena değildir. Genel olarak güzel laptop.
Turbo boostu kapatırım Abdullah abide incelemişti soğutma işi biosla çözülüyordu yorumlara yazmıştı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Turbo boostu kapatırım Abdullah abide incelemişti soğutma işi biosla çözülüyordu yorumlara yazmıştı

İşlemci turbo boost diyorsanız laptoplarda o kapatılamıyor diye biliyorum ki zaten kapatırsanız performans ciddi düşer. Soğutma konusunda kötü değil zaten bu sıcaklıklar biraz normal laptop için malum aletler küçük donanımlar güçlü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci turbo boost diyorsanız laptoplarda o kapatılamıyor diye biliyorum ki zaten kapatırsanız performans ciddi düşer. Soğutma konusunda kötü değil zaten bu sıcaklıklar biraz normal laptop için malum aletler küçük donanımlar güçlü.
Yani alınır benim attığım linkteki laptop 1.16 ram 32 GB ye göre kaç FPS düşüs yaşarım

soul

80+ Silver
Bende kapatılıyor diye biliyorum ve ciddi derecede düşmüyor. Max 10 FPS

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Undervolt işlemi ile kısabiliyorsunuz

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Kadir Danacı
Laptopu alıp iade ettim hocam boşta 70-80 arasında yükte 98 lerde çalışıyo yanmasın laptop diye kapattım direk iade ettim şarj 1 saat anca gider

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
Laptopu alıp iade ettim hocam boşta 70-80 arasında yükte 98 lerde çalışıyo yanmasın laptop diye kapattım direk iade ettim şarj 1 saat anca gider
Emin misin hocam Abdullah abide incelemişti laptopu bios güncellemesi yaptın mı hocam

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Turbo boostu boşverin hocam 32 GB ye göre kaç FPS düşük alırım
oyundan oyuna çok değişir ,ama 8 ve 16 gibi çok ciddi fark olmayacaktır. %5 tahminimce. valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunlarda ise %15 e kadar çıkacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin misin hocam Abdullah abide incelemişti laptopu bios güncellemesi yaptın mı hocam
boşta 70 80 de olamsının imkanı yok . Çok çok ağır bir oyunda bir süre sonra 98 görebilir ama genelde 80-95 civarı dolanır. Bpşta 50 olur hadi en fazla 60 olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
oyundan oyuna çok değişir ,ama 8 ve 16 gibi çok ciddi fark olmayacaktır. %5 tahminimce. valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunlarda ise %15 e kadar çıkacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

boşta 70 80 de olamsının imkanı yok . Çok çok ağır bir oyunda bir süre sonra 98 görebilir ama genelde 80-95 civarı dolanır. Bpşta 50 olur hadi en fazla 60 olsun
Bencede boşta 70 olması imkansız

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Kadir Danacı
Abdullah Hocanın incelemiş olduğu model 17' olan kasa kasa boyutu büyük bu nedenle soğutma performansı ve batarya performansı çok daha iyi kendisi de bunu söylüyor hatta forumda bir kişi de bu şekilde şikayetçiydi

Top Bottom