Neler Yeni

Acer nitro 5 alınır mı?

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
Kullanıyorum alinir ama fans sesi biraz fazla onun dışında baya iyi laptop.
Hocam ryzen 7 rtx 3070ti olan modelini almayı düşünüyorum ama sogutması hakkında bilgim yok sizce spgutması nasıl

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam ryzen 7 rtx 3070ti olan modelini almayı düşünüyorum ama sogutması hakkında bilgim yok sizce spgutması nasıl
Dostum soğutma olarak pek iyi değil ben dun rdr de 100 dereceyi gördüm ve fan sesi rahatsız etmezse al.Onun bilincinde al ama onun dışında mükemmel ben olsam yine alırdım

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
Dostum soğutma olarak pek iyi değil ben dun rdr de 100 dereceyi gördüm ve fan sesi rahatsız etmezse al.Onun bilincinde al ama onun dışında mükemmel ben olsam yine alırdım
Kral uzun süre kullanacagım onun yerine
https://www.epey.com/laptop/msi-katana-gf66-11ue-1019xtr.html
Bunuda alabilirim sogutması gayet iyi ama acer alırsam ilerde sogutucu alma ihtimalim yüksek fan sesine gelirsek rahatsız etmez zaten full kulaklık takacagım

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Görkem çetinkaya

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
Knk şöyle msi asus ve acerin ısınma değerleri hemen hemen aynı.Onun dışında ısınması az olan bi düzgün marka hp var.Monster lenovo ya da casper almanı önermem
Bende zaten baslarda monster bakıyodum ancak ısı sorunu fazla oldugundan vazgectim forma yazdıgımda nitro 5 önerdiler peki gta 5 oynuyormusun oynuyorsanda fps ve sıcaklık degerleri nedir

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Görkem çetinkaya
Bende zaten baslarda monster bakıyodum ancak ısı sorunu fazla oldugundan vazgectim forma yazdıgımda nitro 5 önerdiler peki gta 5 oynuyormusun oynuyorsanda fps ve sıcaklık degerleri nedir
Fps baya yüksekti ultrada 16x de fln 140 fps alıyorum sıcaklık olarak ortalama 90 dı

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Görkem çetinkaya
Ozaman muhtemelen en az 1aya kalmadan sogutucu almam lazım gibi
Soğutucu da aşırı işe yaramaz.Eger öğrenci değilsen masaüstü almanı tavsiye ederim laptop biraz canını sıkabilir

huso1283

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Özata
Soğutucu da aşırı işe yaramaz.Eger öğrenci değilsen masaüstü almanı tavsiye ederim laptop biraz canını sıkabilir
Ögrenciyim hem cad uygulamalarında kullanacagım hemde oyun için

Top Bottom